VooPoo Drag H80S – nowa wersja Draga

0
10229

VooPoo Drag H80S to kolejna wersja, wręcz kultowego już sprzętu. VooPoo odpuszcza grzałki TPP i wraca do klasyki, czyli systemów grzewczych PnP. Nowa wersja oferuje także kilka ulepszeń, o których dowiecie się z tego artykułu.

Konstrukcja

vape-poland-voopoo-drag-h80s-1VooPoo Drag H80S wydaje się bardziej minimalistyczny niż wersje Pro. Producent chwali się także lepszym przepływem powietrza oraz większą poręcznością, bardzo pożądaną w tych czasach. Warto dodać, że sprzęt będzie 15% lżejszy niż Drag X.

Nowe Grzałki

vape-poland-voopoo-drag-h80s-4Razem z nowym Dragiem pojawią się odświeżone wersje lubianych grzałek PnP. Nowe systemy grzewcze o opornościach 0,3 i 0,15 oma, mają oddawać smak 2 razy lepiej niż klasyczne konstrukcje PnP. Nowy Wkład PnP 2 kompatybilny będzie ze wszystkimi grzałkami PnP.

Chip

Gene.TT 2.0 będzie pracował w trzech różnych trybach: SMART, RBA i ECO. Ostatni z nich pozwoli wyciągnąć nam 10% więcej zaciągnięć, gdy bateria rozładuje się do 40%. Sprzęt sam zaproponuje nam tę opcję, gdy wykryje taką właśnie pojemność baterii. Jednakże sami możemy odpalić tryb ECO w dowolnym momencie. Sprzęt wyciągał będzie 80 Watów.

Bateria

vape-poland-voopoo-drag-h80s-6Sprzęt zasilimy baterią 18650, która będzie montowana przez ściągnięcie bocznej klapki na magnesach. Znajduje się tu także gniazdo USB C, jednak w przypadku sprzętu na zewnętrzną baterię, lepiej zaopatrzyć się w ładowarkę do akumulatorów.

Kolorystyka

vape-poland-voopoo-drag-h80s-2VooPoo Drag H80S występuje w 6 wariantach kolorystycznych, a Plum Red wygląda wręcz świetnie. Reszta kolorów przypomina raczej poprzednie odsłony Dragów.

Opakowanie

vape-poland-voopoo-drag-h80s-5W pudle znajdziemy nasze urządzenie, dwie nowe grzałki PnP oraz kabel do ładowania typu C. Mamy wszystko, czego potrzeba prócz baterii 18650, która zawsze sprzedawana jest osobno.

Podsumowanie

Nowy VooPoo Drag H80S na pewno zyska popularność jak każdy inny model Draga. Jak wspomniałem na początku, sprzęt jest kultowy, a wiele osób udaje się do sklepu konkretnie po zakup Draga, tym razem będzie to model H80S.

Więcej na temat nowego urządzenia VooPoo Drag H80S przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here