VooPoo Drag E60 – nowy kompaktowy

4
7011

VooPoo Drag E60 to drugi przedstawiciel nowej serii dragów, zaraz obok H80S. Ten model stawia na kompaktowość i wygodę, zachowując przy tym osiągnięcia większego brata. Jesteście ciekawi, jak wypadnie i do kogo jest skierowany ?

Konstrukcja

vape-poland-voopoo-drag-he60-2VooPoo Drag E60 to kompaktowy sprzęt zasilony wbudowaną baterią o pojemności 2500 mAh. Po samym wyglądzie możemy zauważyć, że zastosowany został odświeżony przepływ powietrza z H80S. Na froncie znajduje się wyświetlacz i port do ładowania typu C.

Zalewane odgórnie kartridże na grzałki PnP, sprawią, że użytkowanie dragów będzie przyjemniejsze i bardziej praktyczne w stosunku do dolnych uszczelek.

Kolorystyka

vape-poland-voopoo-drag-he60-3Jeśli chodzi o ten model Draga, wersje kolorystyczne będą inne niż w przypadku osiemdziesiątki. Najciekawiej prezentuje się wariant różowy, który na pewno przypadnie do gustu paniom, i być może panom.

Chip

vape-poland-voopoo-drag-he60-4.Sercem VooPoo Drag E60 będzie chip GENE.TT 2.0 w wersji 60 W. Pojawi się także tryb ECO, pozwalający na wyciągnięcie większej ilości zaciągnięć w stosunku do baterii. Sprzęt sam proponuje nam tę opcję, gdy wykrywa odpowiednio rozładowaną baterię. Możemy włączyć go także w dowolnym momencie użytkowania.

Grzałki

Wraz z nową linią dragów, otrzymujemy 3 świeże grzałki PnP, z czego dwie znajdują się w zestawie. VooPoo widząc, że konstrukcje PnP cieszą się większą sympatią niż TPP, wraca do klasyki, proponując odświeżone wersje. Sprzęt kompatybilny będzie z całą linią PnP.

Opakowanie

W zestawie mamy naszego kompaktowego Draga, dwie nowe konstrukcje PnP oraz kabel do ładowania typu C. Nie znajdziemy tutaj zapasowego kartridża, jednak VooPoo jest na tyle popularną marką, że dokupienie go, nie będzie większym problemem.

Podsumowanie

Wiele osób nie planuje zakupu ładowarki, która jest naprawdę ważna w przypadku sprzętów na wymienne ogniwa. VooPoo Drag E60 to idealna propozycja dla ludzi poszukujących kompaktowego Draga z możliwością ładowania kablem. Prócz tego sprzęt wygląda dobrze i na pewno zadowoli fanów serii.

Więcej informacji na temat VooPoo Drag E60 przeczytacie tutaj.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here