VOOPOO ARGUS GT Kit – Mały i klasyczny ale z wielką siłą!

4
10750

W końcu! Zasilanie z miejscem na dwa akumulatory i dużą mocą maksymalną! Tym razem jeden z liderów branży czyli VOOPOO postawił na większą konstrukcje.

Argus GT to nowy zestaw który łączy klasykę z nowoczesnością. Wygląd wzorowany na rowerach wyścigowych. Dodatkowo jest 30% lżejszy niż inne zasilania o tej wielkości. Atomizer to nic innego jak odpowiednia baza z regulacją przepływu powietrza i znany już kardridż z DRAG S/X na grzałki PnP.

Dostępne kolory

Każdy bardzo elegancki, dobre wykonanie, przewaga czerni. Zdecydowanie pozyska dosyć sporą rzesze fanów.

Specyfikacja

Materiał: Skóra + stop cynkowy
Moc wyjściowa: 5-160W
Napięcie wyjściowe: 6.4-8.4V
Zakres obsługiwanej oporności: 0.1-3.0ohm
Zasilany: 2 x 18650

Poza suchymi faktami, warto tu zaznaczyć pewną innowacje. System balansowania baterii jest stworzony w taki sposób by móc używać dwóch różnych baterii.

Grzałki

To klasyka już czyli PnP, cała seria grzałek co raz bardziej się rozrasta, przedział mocy w nich to od 10 do 80W. Zapytacie po co zatem 160W? A głównie po to by móc użyć innych atomizerów. Pełna kompatybilność z trybami TC zapewni także, że baza RBA da bardziej zaawansowanym pole do popisu! Więc bądźcie gotowi, bo połączenie PnP z dobrym zasilaniem może przynieść coś dobrego!

Port ładowania

Zastosowanie standardu USB-C nikogo już nie powinno dziwić, powinno wręcz cieszyć. Nie wiem jak Wy, ale ja micro USB trzymam w domu jeszcze tylko by ładować power banka.  Klapka nie jest gumową zawleczką.

Cena

Sprzedaż startuje za jakoś 27.07.2020, natomiast obecna cena w przedsprzedaży to zaledwie 59,99$. Sytuuje go na bardzo dobrze rokującej pozycji.

4 KOMENTARZE

  1. Mam tego argusa i musze zauwazyc ze klapka od usb typu c,jest gumową zaslepką i wzaden sposób nie jest przesuwna,pod wrazeniem jestem jak on gospodaruje akumulatorami pale juz drugi dzien i znikome jest zuzycie akumulatorow narazie na spokojnie 3 dni wystarczy akusow naprawde ogromny plus.ogolne wrazenie jest super naprawde polecam ten sprzet wart kazdej złotówki wydanej na niego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here