Vissel X Pod – Hit czy kit?

0
1206

Vissel X 25W Pod Kit to pierwszy epapieros stworzony jako Pixel Art. Wykonany ze stopu aluminium, oraz z PCTG stwarza wrażenie bardzo lekkiego. Na całości znajdują się lampki, które tworzą instalacje artystyczną.

W czasie gdy oryginalności brakuje, to właśnie Vissel pokazuje, że można inaczej. Jeżeli brakuje Wam odskoczni od codziennej szarości, to to urządzenie sprawdzi się idealnie by zaspokoić Wasze potrzeby!

Kolorystyka

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0404/9154/8827/products/Vissel20200923_2048x.jpg?v=1600847483

To 4 podstawowe kolory. Środkowa część jest częścią tworzącą luminacje, zatem wszędzie wygląda to podobnie, z różnicą koloru logo.

Co tak naprawdę oferuje?

Przede wszystkim jako urządzenie artystyczne, ma zapewnić doznania wizyjne. 25W mocy maksymalnej da dosyć przyjemną chmurkę. Wbudowana bateria to 1200mAh, ładowana przez port USB typu C w mniej niż 30min. W zestawie są grzałki 0.6 Ohm mesh, oraz 1.2 Ohm MTL. Przeźroczysty kardridż zapewni widoczność płynu. Przycisk umiejscowiony od spodu dla wygody. Jest zarówno opcja wykrywania automatycznie zaciągnięcia jak i odpalania na przycisk. Poprzez pstryknięcie zmienia się tryby zarówno ustawień świetlnych jak i trybu zaciągania.

Pokaz świetlny

Vissel X Pod Kit | Vape With Light Show | Elegomall

Zobaczcie sami jak pięknie się to prezentuje!

Cena

~36$ w przedsprzedaży to bardzo niska cena, choć powiedzmy, że jak na poda to bardziej w średniej półce cenowej.

A Wam jak się podoba? Dajcie znać w komentarzach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here