Vinci Pod Royal-królewska edycja?

0
2005

Zamysł stworzenia Vinci Pod Royal chyba oparł się na dziełach Leonarda Da Vinci. 

Voopoo postanowiło odnowić swoje urządzenie, którym jest Vinci Pod. Może chcą dorównać firmie GeekVape, która ma na swoim koncie przecież Aegis Boost Luxury Edition, więc co Voopoo dla nas przygotowało w Vinci Pod Royal?

Wygląd i budowa

Zmieniła się na pewno szata graficzna. Z kolorowych, smukłych wzorów przeniesiemy się na grawerowane szablony. Producent szczyci się, że zostały one ręcznie wykonane. Z ładnych, dobrze leżących w dłoni Vinci przestawiamy się na jeszcze ładniejsze i lepiej leżące w dłoni pody, ponieważ jak Voopoo twierdzi, mają one lepszą przyczepność do skóry.

 

Wcześniejszy Vinci Pod wykonany był ze stopu cynku, więc był on dość masywnym urządzeniem. W wersji Royal jest on wykonany również ze stopu cynku oraz ze stopu aluminium co jest ważną zmianą w jego budowie. Wymiary urządzenia pozostają bez zmian.

Wkłady

Grzałki do Vinci Pod Royal są kompatybilne z urządzeniami Voopoo Vinci Pod, Vinci Q oraz Drag Nano 2. Dostępne są w dwóch opornościach 1.2Ω MTL oraz 0.8Ω MTL. Mimo że pasują one do tego samego urządzenia, to znacząco się różnią. Wkłady Draga Nano 2 pracują płynniej, delikatniej oraz są zalewane od góry. Z kolei wkłady Vinci Pod wyciągają smak na wyżyny i są zalewane od boku.

Voopoo również w tym urządzeniu dodał system dodatkowego odparowania liquidu, dzięki czemu wilgoć pod grzałką jest zasysana i na nowo zamieniana w parę.
System regulacji przepływu powietrza pozostał bez zmian, więc poziom smaku oraz chmury dobierzesz za pomocą suwaka na boku urządzenia.
Zaciąganie oczywiście automatyczne. Sprzęt nie posiada żadnych przycisków, więc jest on praktycznie bezobsługowy.
Vinci Pod Royal posiada diody, więc mamy prostą informację o poziomie naładowania baterii.

A na koniec małe porównanie specyfikacji technicznych:

Vinci Pod:
Wkład
-Pojemność: 2 ML
-Materiał: PCTG
-Rezystancja: 0.8Ω
Urządzenie
-Materiał: stop cynku
-Moc wyjściowa: 15
-Napięcie wejściowe: 3,2-4,2 V
-Rezystancja: 0,6-3,0 Ω
-Akumulator wbudowany 800 mAh

Vinci Pod Royal:
Wkład
-Pojemność: 2 ML
-Materiał: PCTG
-Rezystancja: 0.8Ω i 1.2Ω
Urządzenie
-Materiał: stop cynku i aluminium
-Moc wyjściowa: 15
-Napięcie wejściowe: 3,2-4,2 V
-Rezystancja: 0,6-3,0 Ω
-Akumulator wbudowany 800 mAh

Podsumowanie

Jak widać Voopoo poza wyglądem niewiele zmieniło w swoim urządzeniu, ponieważ poza wyglądem i niewielkimi zmianami w urządzeniu pozostaje ono takie same. Jeśli masz zamiar zaopatrzyć się w urządzenie typu pod, to jest on wart zainteresowania.

Więcej o standardowej wersji Voopoo Vinci Pod tutaj.
A jeśli chcesz dokładniej przyjrzeć się Voopoo Vinci Pod Royal, zerknij tutaj.
Dostępny na e-papierosy.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here