Vaporesso XTRA – Nowe oblicze elegancji i wygody?

0
4542

Kolejny POD? Co jeszcze można wymyślić skoro wszystko już było?

Vaporesso staje na wysokości zadania i tworzy XTRA!

Zacznijmy od suchych danych:

Wymiary: 73.9 x 38.2 x 16.7mm
Pojemność: 2ml
Pojemność baterii: 900mAh
Grzałki: UNIPOD1.2ohm, MESHED UNIPOD 0.8ohm
Moc wyjściowa: 11W UNIPOD, 16W MESHED UNIPOD
Powiadomienia: Pojedyńcza trójkolorowa dioda LED
Ładowanie: DC 5V/1A

Jest wyjątkowo mały, wielkości dwóch pudełek po zapałkach, wygodny do mniejszej i większej ręki. Wbija się w podstawową koncepcje poda – ma być lekki, mały i wygodny. Całość dopełnia tutaj elegancja i wysoka jakość wykonania.

System automatycznego wykrywania zaciągnięcia połączony ze smukłym przepływem powietrza, właśnie tego większości POD’ów brakuje i tutaj wielki ukłon w stronę Vaporesso.

Bateria 900mAh jak na tej wielkości POD’a jest ogromna, praktycznie połowa urządzenia została przeznaczona na pomieszczenie baterii. Energi przy podawanej mocy wystarczy spokojnie na cały dzień wapowania, nawet jeżeli będzie On naszym sprzętem głównym.

2 rodzaje dostępnych grzałek:
– Unipod 1.2ohm MTL
– Meshed unipod 0.8

Producent podaje, że grzałki dostosowano do płynów wysoko glicerynowych przez zastosowanie nowego typu bawełny, więc bez obaw można tu lać ulubione premixy!
6 kolorów do wyboru:

Cena – Na chwile obecną w przedsprzedaży można sprzęt zamówić za 30$ (ok 130zł), natomiast docelowo ma on kosztować 45$ (ok 190zł), premiery na polskim rynku jeszcze nie zapowiedziano. Chociaż cena dosyć wysoka, to za świetne wykonanie, super osiągi i elegancję, znajdzie się nie jeden fan który będzie chciał mieć go w swojej kolekcji.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here