Vaporesso XROS NANO – stylowy maluch

0
1834

Vaporesso Xros Nano

Kolejne urządzenie typu pod, które debiutuję na rynku, czy ma szanse stać się konkurencja dla innych tego urządzeń ? Przyjrzyjmy się mu i zobaczmy, co przed nami ukrywa.

Specyfikacja

Xros Nano posiada wbudowaną baterię o pojemności 1000 mAh, co jak na takiego malca jest całkiem sporym bagażem, zapasu energii, ładowanie typu C pomoże nam szybko, go naładować i znów cieszyć się, jego użytkowaniem.

Kolorystyka

Do wyboru mamy aż 6 wersji kolorystycznych, bardzo dobrze skonstruowana obudowa całości, sprawia, że kolor wygląda bardzo naturalnie a przy tym, nie powinno być problemów ze schodzącym lakierem. Myślę, że każdy znajdzie odpowiedni kolor dla siebie.

Użytkowanie

Xros Nano został wyposażony we wkłady tej samej serii, czyli XROS, do wyboru mamy 0.8 mesh lub 1.2 na klasycznym drucie, firma Vaporesso przyzwyczaiła nas w swoich wkładach do górnego systemu zalewania, nie inaczej jest tym razem, żeby uzupełnić liquid, musimy „złamać” ustnik i naszym oczom ukarzę się, miejsce do wlewania.

Podsumowanie

Vaporesso Xros Nano, skierowany jest do użytkowników, którzy szukają małego i poręcznego sprzętu, z racji tego, że aktualnie an rynku mamy wysyp tego typu urządzeń, które są właśnie małe, działają na zaciąg, to Xros nie jest rewolucyjnym sprzętem w mojej opinii, przypomina Draga Nano. W moim odczuciu to po prostu kolejny kieszonkowiec’.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here