Vaporesso Gen PT60/80S – kolejne nowości

0
1823

Vaporesso Gen PT60/80S to dwie nowości wprowadzane przez tę firmę na rynek, firma ta słynie z bardzo dobrego wykonania swoich sprzętów, sprawdźmy zatem, co tym razem dla nas przygotowali.

Specyfikacja

Jak widzimy, PT60 posiada wbudowaną baterie o pojemności 2500, natomiast jego większa wersja, 80S będzie posiadał wymienny akumulator 18650, większa wersja ma też obsługiwać sprzęt do maksymalnej mocy 80W. Obydwa sprzęty wyposażone są w wejście USB C.

Kolorystyka

Vaporesso Gen PT60 oraz 80S będą, dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych, nie znajdziemy tutaj wariacji na temat koloru, Vaporesso postawiło, na klasyczne odcienie i muszę, przyznać, że dobrze im to wyszło.

Budowa

Jak widzimy, kartridż mocowany jest za pomocą magnesów, montaż grzałki, następuje poprzez włożenie jej od spodu kartridża, przyciski do regulacji, watów znajdują się na dole urządzenia. W urządzeniu zastosowany, górny system zalewania, przekręcamy blokadę i otwiera nam się miejsce, gdzie mamy ukrytą gumkę. Przypomina to inne urządzenie, a mianowicie dobrze znany system w Dragu X PRO oraz S PRO.

Grzałki

Grzałki zastosowane w tym sprzęcie, to seria grzałek GTX, które charakteryzują się bardzo dobrym oddaniem smaku, oraz sporą trwałością, oczywiście wszystko też zależy od dobranego płynu, w urządzeniach tego typu, lepiej stosować gęstsze płyny.

Podsumowanie 

Vaporesso Gen PT60/80S to całkiem udane odpowiedzi na sprzęty typu Drag, uważam, że Vaporesso może wyjść zwycięsko z tej rywalizacji, a czemu? Zastosowany chip w urządzeniach Vaporesso sugeruje, dłuższe użytkowanie poprzez lepsze zarządzanie energią, sprzęty przeznaczone dla ludzi, którzy szukają niedużego urządzenia z dobrą mocą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here