Vaporesso – elegancja oraz użyteczność w jednym !

0
1245

Vaporesso to firma, która swój debiut na rynku elektronicznych inhalatorów nikotyny zaliczyła w 2016 roku, samo powstanie firmy miało miejsce rok wcześniej, jednak to właśnie w 2016 roku został wypuszczony pierwszy produkt tej firmy, sprawdźmy oś czasu firmy.

Początki :

Vaporesso w 2016 roku wypuściło swój pierwszy sprzęt, był nim Target, sprzęt spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem w świcie vape, firma, widząc, że ich produkt został ciepło przyjęty, poszła za ciosem.

Rok 2017 przyniósł prawdziwe boom w historii firmy, został wypuszczony pierwszy produkt zasilany dwoma bateriami 18650 o nazwie Revenger. Okazało się to strzałem w przysłowiową dziesiątkę, produkt został sprzedany w nakładzie ponad 5 mln sztuk.

Po sukcesie Revengera zostało wypuszczonych kilka nowych odsłon tego produktu jak Revenger X czy Revenger Mini, żadna jednak nie dorównała w ilości sprzedaży pierwszej odsłonie.

Zero POD

Kolejnym kamieniem milowym w historii firmy było wyprodukowanie małego Poda o nawie ZERO. Okazał się on kolejnym świetnym posunięciem ze strony firmy. Mały kompaktowy zawierał kartridż z grzałka ceramiczną, idealny produkt dla dostarczenia nikotyny do naszego organizmu.

Vaporesso zero został sprzedany w nakładzie ponad 10 mln sztuk, robi wrażenie jak na takiego malucha.

Aktualności

Aktualnie firma zajmuję się doskonaleniem swoich produktów oraz wypuszczaniem nowych sprzętów, które mają odwzorowywać, to co założyła sobie firma Vaporesso, czyli jak najlepsze doznania smakowe, łatwość w użytkowaniu, bezpieczeństwo oraz styl i ergonomia.

SWAG PX80, którego firma wypuściła na rynek dość niedawno, zyskał już spore grono fanów, ergonomia plus świetne grzałki GTX sprawiają, że urządzenie naprawdę budzi zainteresowanie nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.

LUXE

Seria Luxe można, śmiało powiedzieć jest arcydziełem w wykonaniu firmy Vaporesso. Sprzęt charakteryzujący się, świetnym designem, ciekawymi opcjami w samym modzie, ale też parownikami z serii SKRR, które wychodziły z grzałkami QF oraz GT sprawiają, że nie można oderwać od niego oczu.

Na zdjęciu widzimy najnowsze dziecko firmy Vaporesso Luxe 2, w którym została poprawiona elektronika oraz dodano kilka ciekawych opcji względem poprzednika, oraz to, co widać na pierwszy rzut oka, czyli bardzo ciekawe panele.

Podsumowanie

Vaporesso rozgościło się na rynku światowym, jak i naszym na dobre, z czeg powinniśmy być zadowoleni, innowacyjny system AXON CHIP, który stosują w swoich sprzętach, jest naprawdę świetny. Sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie z szerokiego asortymentu, jaki oferuje firma Vaporesso. Jeśli chcecie poczytać więcej o samej firmie zapraszam tutaj

A jeśli szukacie sprzętów tej firmy to znajdziecie je pod tym adresem

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here