Vapor Shark Galeon – Kolejny POD na DNA. Czy warto?

0
1218

                                                                  

Vapor Shark, firma-legenda, która zniknęła na jakiś czas z rynku, powraca ze swoim podem dla wymagających. Galeon, bo taką nazwę ma nasz pod, występuje w dwóch wariantach. DNA 250 oraz RX200, obie opcje różnią się ceną, RX200 to około 99$ za cały kit z kartidżem, DNA250, sam pod 139,99$, kit 169,99$.

Trochę technikaliów;

Pod/box zasilany jest dwoma ogniwami 18650, w wersji DNA generuje nam 166W mocy, w wersji RX200 150W. W zestawie otrzymujemy dwie grzałki G-Coil od Vapor Shark, tak więc nie musimy się martwić wymiennymi kartridżami. Do wersji DNA dedykowane grzałki, do RX200 Cuboid Notch Coils. Cena grzałek G-Coils to około 19$ za trzy sztuki, grzałki standardowe, clapton, 0,15 oHm. Producent daje nam także możliwość użytkowania urządzenia jak regularnego boxa, w pudełku dostajemy specjalną szynę, którą wsuwamy w miejsce kartridża, dzięki temu możemy przykręcić dowolny parownik z gwintem 510. Wyświetlacz umieszczony jest na spodzie poda/boxa. Producent zaopatrzył urządzenie w dwu amperowe ładowanie, choć jak wiemy, ładowanie DNA czy innych chipsetów przez Micro USB nie jest wskazane.

                                                                

Pod/box wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej, klapke baterii oraz front pokryto materiałem w dotyku przypominającym gumę. Niestety z racji użytych materiałów i konfiguracji zasilania (2x 18650) Galeon jest dość ciężki jak na urządzenie AIO. Jest także wyższy i trochę szerszy od Paranormala 250C. Producent zaimplementował także kontrolę temperatury, więc w przyszłości możemy sie spodziewać grzałek z ss316, tytanu oraz niklu.

[f]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here