Vapefly Jester II Pod – następny zawodnik

0
971
vape-poland-vapefly-jester-II-1

Vapefly Jester II Pod to urządzenie pochodzące od producenta znanego z nietuzinkowych parowników RTA oraz RDTA. Vapefly stawia tym razem na poda i dołącza do wyścigu o najlepszy sprzęt w tej klasie.

Konstrukcja

vape-poland-vapefly-jester-II-2Vapefly Jester II Pod wyróżnia się przede wszystkim dość fajnym motywem na froncie urządzenia. Dalsza część konstrukcji to raczej obecnie ustalony standard. Na bocznej ściance umieszczono suwak do regulacji przepływu powietrza, zgodnie z naszymi preferencjami.

Przycisku tutaj nie widać, gdyż Vapefly Jester II Pod jest aktywowany za pomocą zaciągnięcia.

vape-poland-vapefly-jester-II-4Poda wyposażono we wbudowany akumulator o pojemności 1000 mAh. Na powierzchni urządzenia znajdziemy także lampkę led informującą nas o obecnym stanie baterii. Jestera naładujemy oczywiście przez port USB w standardzie C.

Czip 3S zawiera szereg zabezpieczeń chroniących nas przed zwarciami, przegrzaniami oraz przed całkowitym rozładowaniem baterii.

Wkłady

vape-poland-vapefly-jester-II-5Vapefly wypuszcza na rynek 4 dedykowane wkłady o różnych opornościach dopasowanych do konkretnych stylów wapowania. Warto wspomnieć także o funkcji, dzięki której urządzenie wykrywa dany kartridż i samo ustawia odpowiednią ilość mocy.

Kolorystyka

vape-poland-vapefly-jester-II-6Nowy pod od Vapefly wchodzi na rynek w 5 wariantach kolorystycznych. Dwa pierwsze i najbardziej charakterystyczne dotyczą wariacji na temat tytułowego błazna, kolejna to kościotrup motocyklista a ostatnie dwie to typowa klasyka. Tutaj zdecydowanie powiem: każdy znajdzie coś dla siebie.

Opakowanie

W zestawie znajdziemy drugą odsłonę Jestera oraz jeden zainstalowany już kartridż. Producent zasługuje także na pochwałę za wyjątkowo ciekawy i wpadający w oko projekt pudełka. Na pewno zostanie zauważone na sklepowych półkach.

Podsumowanie

Vapefly Jester II Pod to kolejne urządzenie w tej klasie. Rynek podów cały czas gna do przodu i nie zamierza się zatrzymać. Wiadomą sprawą jest, że każdy producent chce mieć ich jak najwięcej w swojej ofercie. Od marki Vapefly spodziewałem się raczej nowego topowego RTA, jednak nie ten moment nie mamy na co liczyć.

Więcej na temat nowgo Vapefly Jester II Pod przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here