Vapefly Core – do zachmurzania i smakowania

0
1455

Vapeflay już podbił raz moje serduszko swoim singlowcem z górnym przepływem… Niepozorna firma, o której zrobiło się głośno niemal z dnia na dzień; dzisiaj słów kilka o Core RTA w wersji z bazą na 2 grzałki. Core na dzień dobry dostajemy w zestawie z 2ml szkiełkiem klasycznym oraz powiększonym na 4ml. Parowniszcze dostępne jest w 4 wersjach kolorystycznych.

25.2 mm średnicy podstawy i niespełna 47 mm wysokości tworzy z parownika małą beczułkę a dokładając szkiełko bulb to już w ogóle ..
Konstrukcja klasycznie ze stali nierdzewnej,  drip tip 810 wykonany został z PMMA a w zestawie otrzymujemy również adapter na ustnik 510. Mała rzecz, o której większość producentów już nie pamięta a wiele osób szuka parowników z ”małym gwizdkiem”

Core  dostępny jest w 2 wersjach single coil oraz dual coil. Po obrazkowych instrukcjach można sądzić,że do bazy dualnej wciska się jedynie ceramiczną blokadę i wio- lecimy jak na singlu, ale w zestawie parownika z bazą dualną takowego adaptera brak. Nie ma co ukrywać,że można tutaj wcisnąć spore grzałki – bardzo łatwo się je montuje i wyrównuje a dzięki śrubą na płaski śrubokręt stabilnie i mocno można docisnąć nóżki grzałek.


Regulacja przepływu powietrza działa bardzo płynnie – wiatru jak na bazę w dualu trochę osobiście mi brakuje, przepływ powietrza jest dość stłumiony a przy mocniejszym zaciąganiu z parownika robimy wabik na łosia.
Przepływ powietrza otula grzałkę z każdej strony – otwory na ułożenie bawełny są dość duże, ale powiem szczerze,że przy ułożeniu bawełny trzeba się trochę pobawić.

Na plus na pewno można zaliczyć dużą ilość uszczelek i części wymiennych bazy montażowej – to są drobne rzeczy, ale Ci, którzy używają parownika ciut więcej niż kilka chwil po czasie doceniają takie drobnostki. Warto również wspomnieć o tym,że o ostatecznym wyglądzie parownika decydowała grupa 103 osób, które można powiedzieć współtworzyły ten parownik 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here