Vandy Vape Gaur-21 – jest naprawdę dobrze

3
3898

Vandy Vape jest producentem, który nie poddał się w pełni urządzeniom typu pod, które obecnie dominują na rynku. Ich najnowsza propozycja jest naprawdę ciekawa i wierze, że wiele osób o tym urządzeniu usłyszy. Gaur-21 (bo tak się zwie) to naprawdę charakterystyczny mod ale czy faktycznie jest czym się zainteresować?

Gaur-21 zasilany dwoma akumulatorami 21700. Mało jest takich urządzeń na rynku więc szacunek się należy ale… niestety zamontujemy tylko i wyłącznie ten rodzaj baterii ponieważ producent nie dodaje żadnej przejściówki. Maksymalna moc jaką wyciągniemy wynosi 200W. W środku znajdziemy autorski Vandy chip, który pomimo wszelkich zabezpieczeń oferuje również połączenie z naszym telefonem. W jakim celu? M.in po to by uruchomić funkcję pozwalającą znaleźć potencjalnie zgubione zasilanie bądź by zaktualizować oprogramowanie… zdalnie! Dodatkowo na pokładzie znajdziemy port USB-C pozwalający na szybkie ładowanie lecz niezalecane.

Sama bryłka również jest interesująca. Vandy Vape reklamuje swój model Grau-21 jako najlżejszego moda na akumulatory 21700… i ma rację! Waga wynosi zaledwie 128 gram. Nie mniej jednak nie oznacza to, że urządzenie jest przy tym mało wytrzymałe. Dodatkowo sama elektronika jest wodoodporna! Naprawdę trzeba przyznać, że producent się postarał.

Do wyboru mamy 4 kolorystyki widoczne na zdjęciu poniżej.

Cena jaką nam przyjdzie zapłacić za Vandy Vape Gaur-21 to 59$ czyli około 224 zł. Co jak co ale ja jestem naprawdę zaskoczony. Producent pokazał, że wciąż się da zaskoczyć potencjalnych kupców i to z przytupem. Jak dla mnie? Bajka.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here