Uwell Whirl S Kit – Romans sticka z podem!

0
1505

Uwell w najnowszej odsłonie Whirl S stawia na elegancje. Stanowcze NIE dla wymyślnych kolorów podkreśla już w samej prezentacji filmowej, którą zachęcam do obejrzenia na wstępie.

UWELL WHIRL S - Satisfy All Your Imagination

Kolorystyka

Dokładnie jak zapowiedzniano, klasyczne 4 kolory, bez namniejszego udziwnienia. Tęczowy wpisuje się od dawna w standard, zatem nie jest traktowany jako wymyślny. Nie uświadczymy tu ani kszty tandetnego wykonania, Uwell od dawna stawia poprzeczke bardzo wysoko.

Budowa

Cały korpus wykonany jest ze stali nierdzewnej, znajduje się na nim jedynie przycisk wraz z podświetleniem LED, a także port ładowania USB Typu C.

I własnie to port mnie nurtuje w tym urządzeniu. Praktycznie każdy użytkownik sticka wie jak niewygodne bywa jego ładowanie. Whirl S ma blisko środka, ale wciąż jest na tyle wysoko, by nie była to najwygodniejsza opcja ładowania. Na szczęście bateria którą producent zmieścił, ma pojemność 1450mAh, więc nie będzie długo trzeba czekać na jej naładowanie.

Montaż grzałek jest banalnie prosty i wielu osobą dobrze znany. Standardowe rozwiązanie kapsułkowe, ma to zarówno ułatwić wymiane, jak i zmniejszyć możliwość ubrudzenia się przy tym liquidem. Co ciekawe, została zastosowana blokada grzałki. W kardridżu znalazła się także regulacja przepływu powietrza, płynne przejście między MTL a RTL. Na chwile obecną producent oferuje tylko jeden typ grzałki czyli 0.8 mesh o mocy maksymalnej 18W.

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli w tym wypadku sposobie nalewania. Nie trzeba wyciągać, jak to jest w produktach konkurencji. Nalewanie tutaj odbywa się od góry, wystarczy odkręcić wierzchnią część.

Udogodnienia i funkcje

Najważniejszą z nich jest przede wszystkim opcje odpalania. Można tutaj używać klasycznie przycisku, lub zgodnie z ostatnimi trendami – automatycznego wykrywania zaciągnięcia. Sam jestem fanem tego drugiego, bo jest to bardzo wygodne, więc doceniam fakt zastosowania tego rozwiązania i tutaj.

3 blokady dla zabezpieczenia urządzenia. Pierwsza licząc od góry to zabezpieczenie przed dziećmi. Sposób zamykania zbiornika z liquidem jest rozwiązany dokładnie w ten sam sposób co chociażby pojemniki na leki, po dociśnięciu istnieje możliwość odkręcenia. Druga natomiast to blokada grzałki, daje to użytkownikowi gwarację, że jego grzałka nie wyśliźnie się przypadkiem z kardridża. Ostatnią blokadą jest klasycznie przycisk – włączamy/wyłączamy urządzenie 5-cio klikiem.

Producent przewidział także opcje mycia. Po wyjęciu grzałki, cały kardridż nadaje się do płukania pod kranem. Nie trzeba się przejmować o to jak chusteczkami wymyć całość dokładnie. Tutaj wystarczy wrzucić do wody, przepłukać, osuszyć i cieszyć się czystym kardridżem.

Cena

Około 40$ to wydaje się być uczciwa cena przy ostatnich cenach nowości. Szczególnie biorąc pod uwage jakość Uwell’a i oddanie smaku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here