Uwell Tripod – coś innego!

0
1277

Uwell przełamuje tradycyjne POD’y! Powstaje coś nowego, co muszę przyznać podoba mi się już z samej koncepcji! Jest to nowy Uwell Tripod, urządzenie idealne prawie dla każdego!

Urządzenie już w samym zamyśle pozwoli użytkownikowi, na wygodne noszenie aż 3ch kardridży! Dzięki temu rozwiązaniu noszenie liquidu będzie już przeżytkiem!

Specyfikacja POD’a:

Materiał wykonania: Aluminium + PCTG
Wymiary: 21.5 x 10.4 x 78 mm
Pojemność kardridża: 2ml
Oporność grzałki: 1.2 Ohm
Moc maksymalna: 11W
Pojemność baterii: 370 mAh

Specyfikacja futerału ładującego:

Materiał wykonania: Aluminium + PC + ABS
Wymiary: 34.5 x 94 mm
Waga: 67.4 g
Pojemność baterii: 1000 mAh

Aż 2 specyfikacje, bo 2 urządzenia tworzą jeden zgrany i poręczny zestaw! Do tego w wyjątkowej i eleganckiej kolorystyce

https://file.myuwell.com/product/tripod/tripod-20201121154206-02.pngIlość kolorów jest dosyć skromna, ale nie można tu narzekać na brak elegancji. Do większości skomponuje się czarny, złoty jeżeli chcesz się wyróżnić, a zielony zwyczajnie dla fanów zielonego koloru. Jak dla mnie, żadnego z nich nie można się wstydzić!
Ogólny zamysł i budowa jest prosta, a jednocześnie genialna. Mamy bazę z ładowarką (nasz futerał) w którym mieści się sam epapieros z wkładem oraz 2 zapasowe wkłady. Obudowa zewnętrzna jest nasuwana by całość była bezpieczna. To co od razu powinniście zauważyć, że to oznacza aż 6ml płynu możliwego do przenoszenia na raz. Nie będzie potrzeby noszenia butelki z liquidem na zapas, 6ml na podzie jednego dnia to ogromna ilość.

1000 mAh wbudowanej baterii, przy 370mAh w epapierosie, oznacza możliwość doładowania go od zera do pełna prawie 3 razy. To powinno spokojnie wystarczyć nam na cały dzień, o ile nawet nie na dłużej. Dodatkowo, producent umieścił port ładowania USB typu C i możliwość szybkiego ładowania prądem 1.5A. W praktyce oznacza to, że pełne naładowanie osiągnie w mniej niż 40min.

Jeżeli chodzi o stan naładowania, także nie zostajemy na lodzie. Wystarczy parę razy stuknąć od spodu urządzenia by go wzbudzić, a wtedy dolne diody LED wskażą poziom naładowania.

Jeżeli chodzi o sam zespół grzewczy, to zrobiony został w stylu który UWELL lubi najbardziej, czyli stosunkowo duży kardridż, o obłym kształcie dla wygody oraz łatwym nalewaniem od boku. Standardowo, można się spodziewać od niego smaku na najwyższym poziomie!

Cena

To dla mnie było ogromnym zaskoczeniem, spodziewałem się około 170-190zł. Po przejrzeniu paru ofert sklepów, cena szacuje się na poziomie około 30$ czyli mniej niż 110zł! Jest to bardzo niska półka cenowa jak za urządzenie tej klasy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here