Uwell Sculptor- wyrzeźbiony pod

0
1985
Uwell Sculptor

Uwell Sculptor

Uwell przeszedł sam siebie i prezentuje nam nowego poda ze swojej stajni, jakim jest Uwell Sculptor. Urządzenie zdecydowanie rzuca się w oko, dzięki bogatym zdobieniom w antycznym stylu, ale wygląd to nie wszystko. Zobaczmy, co jeszcze nam oferuje.

Coś, co można powiedzieć o tym urządzeniu to to, że ma bardzo charakterystyczny design. Może trafić w gusta wielu osób. Wykonany ze stopu cynku oraz miedzi waży tylko 50 g. Dodatkowo jego konstrukcja zapewnia nam mocny i pewny chwyt urządzenia. To przyda się przy wyjmowaniu wkładu, który trzyma się na dość mocnych magnesach. Za minus można odebrać pojemność wbudowanego akumulatora. Tylko 370 mAh, ale przy maksymalnej mocy 11 W zdaje się to być wystarczające. Poza tym urządzenie wyposażone jest w USB C, które zapewni dość szybkie ładowanie. Dioda na dole poda poinformuje nas za pomocą koloru o poziomie naładowania.
Uwell SculptorUrządzenie przeznaczone do zaciągania się usta-płuca, aktywowane automatycznie. Dobre rozwiązanie zarówno dla początkujących osób jak i zaawansowanych użytkowników.
Uwell SculptorWkład, jaki mamy do dyspozycji to FeCrAl Meshed-H 1.2Ω. Wedle założeń producenta, o czym chwali się na swojej stronie internetowej, smak ma być oddany bardzo dokładnie.

Uwell Sculptor posiada wiele wariantów kolorystycznych.
Uwell SculptorDo zestawu dołączony jest łańcuszek, więc możemy nosić go na szyi, co na pewno będzie się ciekawie prezentować, dzięki swoim grawerom. W wielu aspektach ten pod może stanowić sporą konkurencję dla dość świeżego na rynku Aspire Riil X, który również prezentuje się bardzo ciekawie.

Podsumowanie

Uwell Sculptor, dzięki swoim ergonomicznym kształtom oraz wadze ma szanse stać się ciekawą opcją w świecie, gdzie w ostatnim czasie królują pody. Swoim wyglądem i możliwością zostania częścią garderoby przyciągnie zainteresowanie nie jednej osoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here