Uwell Caliburn G3-lepszy niż Xlim?

0
506

Uwell nie jest wyjątkowo popularnym producentem, ale co jakiś czas pojawiają się konkurencyjne sprzęty takie jak np. Uwell Caliburn G3. Pod, który swoimi specyfikacjami dopasuje się do obecnych trendów na rynku. 

Uwell Caliburn G3 to kolejna wersja sprzętów z rodziny Caliburn. Pod zasilany „wbudowanym” akumulatorem o pojemności 900 mAh. Maksymalna moc, którą dysponuje to 25W. W sumie standardowe specyfikacje. Na dole urządzenia producent umieścił niewielki ekran, który informuje o aktualnej mocy, poziomie naładowania akumulatora, ilości zaciągnięć czy aktualnym trybie pracy. Skoro mowa o trybach pracy, to Uwell Caliburn G3 ma ich trzy. Nie chodzi o moc, a o sposób zaciągania. Do wyboru: poprzez przycisk, automatycznie czy oba jednocześnie. Całym urządzeniem steruje się poprzez jeden przycisk.
Bogaty wybór kolorów e-papierosa.

Uwell Caliburn G3

Skupmy się teraz na wkładach. Do wyboru są trzy na chwilę obecną. Należą do nich 0.6Ω (RDL), 0.9Ω (RDL, MTL) oraz 1.2Ω (MTL). Producent daje informacje, które wkłady są przeznaczone do płynów na soli nikotynowej. Dodatkowo na stronie znajdują się świetnie przedstawione wykresy, że jego wkłady oddają zdecydowanie lepiej smak, a co za tym idzie ich użytkownicy mają większą satysfakcję z wapowania. Dodatkowo wkłady te są aż o 150% bardziej szczelne od innych. Jak to wychodzi w użytkowaniu to wszyscy wiemy.
Producent również zwraca uwagę, by przy zakupie wkładów w vape shopie zwracać uwagę na sposób zalewania. Dostępne są dwa rodzaje. Zalewany standardowo od dołu poprzez uszczelkę lub od góry poprzez zdjęcie ustnika.
Warto na chwilę jeszcze wrócić do akumulatora, bowiem nie bez przyczyny Uwell Caliburn G3 ma w niektórych miejscach dopisane ECO. Jego akumulator można wyjąć i bez problemu zutylizować (oczywiście w pojemnikach do tego przeznaczonych). Być może Uwell zapoczątkuje nowy, ekologiczny trend na rynku?

Podsumowanie

Uwell Caliburn G3 łączy w sobie wszystkie dobre cechy popularnych obecnie podów. Jak w rzeczywistości sobie poradzi oczywiście wyjdzie z czasem. Na pewno wart jest sprawdzenia pod kątem prawdomówności producenta co do wyjątkowej jakości wkładów. Wartym uwagi jest również dzięki możliwości utylizacji akumulatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here