Lost Vape Ursa Mini- pod warty każdych pieniędzy?

2
12419

Lost Vape głównie zasłynął z urządzeń na czipach DNA, ale ostatnio coraz częściej odchodzi od amerykańskiego chip’u, na rzecz swojego autorskiego. Urządzenie Ursa Mini Pod Kit, to miniaturowa wersja poprzednika; „Lost Vape Ursa Quest”, o którym pisaliśmy tutaj. Poprzednik na rynku przyjął się bardzo dobrze, jak będzie z jego mniejszą wersją?

 

Specyfikacja:

 

Kolorystyka:

Wersji kolorystycznych jest wiele, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Aż 8 kolorystyk dzieli się na dwie wersje: Leather, oraz Phantom. Trochę szkoda, że wśród serii Phantom nie uświadczymy czerni lub bieli.

 

Budowa:

Lost Vape Ursa Mini Pod Kit, to nic innego jak miniaturowa wersja poprzednika, budową zbliżona do każdego innego pod-mod’a. Rozmiary są imponujące, a urządzenie posiada aż 30W mocy; jednak szkoda, że producent nie zdecydował się na trochę większą baterię. W przypadku małej pojemności baterii istotne jest szybkie ładowanie- tutaj takie występuje, w standardzie USB typu C.

Oczywiście zgodnie z aktualnym standardami i tutaj pojawiły się liczne zabezpieczenia, które mają na celu zwiększyć komfort użytkowania.

Urządzenie nie jest kompatybilne z grzałkami poprzednika, korzysta z zespołów grzewczych „UB Lite”. Nie jestem fanem wprowadzania coraz to innych typów grzałek; jednak w tym przypadku jest to w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę rozmiary urządzenia. Wybór jest spory, także ucieszą się zarówno miłośnicy MTL, jak i DL.

 

W pudełku:

W pudełku nie znajdziemy nic zaskakującego, jednak cieszy mnie fakt, że Lost Vape nie poszedł z trendem wkładania do pudełka jednej grzałki; ogromny plus za to!

 

Podsumowanie:

Lost Vape Ursa Mini Pod Kit, to urządzenie dla osób, które chcą mieć coś mocnego, dobrze wykonanego i jednocześnie niewielkiego. Konkurencja raczej skupia się na urządzeniach nieco większych i tą „lukę” producent postanowił wypełnić. Znając standardy jakości Lost Vape’a, Ursa Mini wykonana będzie solidnie. Jednak bateria o pojemności 1200mAh to trochę mało, jeżeli ktoś planuje używać grzałek o niższych opornościach. Na szczęście w parze z małą pojemnością baterii idzie tutaj szybkie ładowanie. Podsumowując, jest to całkiem ciekawa propozycja dla osób szukających małego poda „do kieszeni”.

Więcej na temat tego urządzenia możecie przeczytać tutaj.

2 KOMENTARZE

    • witam czy mogła byś mi powiedzieć jak ustawić od pierwszego zakupu Wat i jak to palić czy muszę jakiś guzik trzymać i ciągnąć czy jak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here