Ultroner Mini Stick – mała słodycz

0
1748

Jak otrzeć się o za#$&@stość ? Stworzyć ultra kompaktowe maleństwo, które olśniewa i świetnie się sprawuje .. Dzisiaj techniczne słów kilka o rozkoszy od Ultronera.

Jak wspomina sam producent, zestaw został stworzony z myślą o rosnącej popularności soli nikotynowych. Z pewnością jest to świetna opcja dla wszystkich ” mechanikoholików ” ciekawych świata wysoko stężonych soli nikotynowych. Zestaw zasilimy pojedynczym akumulatorem 18350 – rozmiar ten dominował kiedyś raczkujący rynek zasilań mechanicznych i półmechanicznych – teraz ponownie powraca do łask.

Czapa – mała i skromna jak na cały zestaw przystało. Wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej, przeznaczona na montaż pojedynczej grzałki została wyposażona w pojedynczy nawiew kierowany bezpośrednio na prażące się w zwojach drutu najsmaczniejsze kompozycje płynów. Top cap oraz drip tip wykonane z PEI Ultem zapewnią nam nienaganną izolację temperatury i szeroką możliwość doboru czapek z rąk mistrzów rzeźby takich jak Koncio mods 😉

Warto wspomnieć,że w tym maluszku producent upchnął również elektronikę, która zabezpieczy całość przed zwarciem oraz odwrotną polaryzacją akumulatora. Mamy też gustownie umieszczony przycisk fire, oraz mosfet przystosowany do pracy z oporami powyżej 0.5 ohm – wszak to zestaw pod sole i maksymalne doznania smakowe.

Mini stick przyciąga swą uwagę głównie przefantastycznymi tubami z drewna stabilizowanego wprasowanymi na wysokiej jakości stalową rurę. Piękno faktury i jej unikatowość sprawa,że mój portfel chyba mocno zapłacze .. 🙂

Do zestawu dostajemy również metalowe podkładki o średnicy 22mm o raz 24mm z zaczepem na smycz, bądź dołączony w zestawie sznurek, dzięki któremu całość wygodnie będzie można zawiesić na szyi bądź dopiąć do paska.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here