TPP X POD TANK – Atomizer pełen innowacji!

0
438

TPP X Pod Tank

Muszę powiedzieć, że przychodząc do testowania tego parownika, miałem świetne przeczucie  wobec nowego TPP X Pod Tanka. Głównie dlatego, że poprzedni TPP Pod, który był  dostarczany z Drag X Plus, był naprawdę w porządku, ale zdecydowanie prosił się o ulepszenia.

Pierwsze wrażenie

Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem, jest to, że nowa konstrukcja ma teraz więcej metalowych części. Górna część atomizera (wykonana z metalu) to w rzeczywistości suwak, który ukrywa boczny otwór wlewowy. Naciskając czarny przycisk, możemy obracać/przesuwać tę część w lewo tak by pojawiła się gumowa zatyczka wlewu. Sam korek jest trochę wpuszczony i można sobie wyobrazić jaki problem sprawi niektórym  uchwycenie go. Jednak nie miałem z tym żadnych szczególnych problemów i stwierdziłem, że ta zmiana jest ulepszeniem oraz dużym plusem w stosunku do poprzedniego dolnego systemu zalewania zapożyczonego już z wkładu PnP.

Drip tip to kolejna rzecz, która przykuła moją uwagę, ponieważ sprawia wrażenie, że jest teraz wykonany z Delrinu i metalu. W rzeczywistości jest bardzo wygodny w użyciu, a dla mnie znacznie wygodniejszy niż ten zainstalowany na poprzednim TPP Pod. Będąc z wami całkowicie szczerym, jak zawsze nie poleciłbym tego zestawu użytkownikom czystych MTL. Na pokładzie mamy szeroki ustniki oraz regulacje przepływu powietrza, która nie zadowoli nawet osoby korzystającej z parowników RDL.

Wielkie zmiany

Teraz największą zmianą, która wpłynęła na moje wrażenia z używania tego sprzętu co sami też odczujecie, jest zdecydowanie metalowa komora. Jednym z moich problemów z grzałką/zbiornikiem TPP było to, że system grzewczy wydaje się nadmiernie nasączać. Wzięcie głębokiego zaciągnięcia z zalaną grzałką o mocy 60W nie będzie przyjemnym doświadczeniem, uwierzcie. Ale dzięki zmianie komory na metalową w TPP X Pod, wydaje się, że nieco lepiej kontroluje to odprowadzanie płynu za pomocą grzałki. Rzeczywiście, szczególnie z tpp dm3 0,3 Ω, naprawdę spodobało mi się w jaki sposób pracuje, nie obawiając się zalania!

Przezroczysta część PCTG atomizera pozwala zobaczyć poziom e-liquidu będziecie z tego faktu naprawdę bardzo zadowoleni. Metalowa podstawa ma silne magnesy, mocujące wkład do moda. Nadając tej wersji atomizera pewną trwałość w porównaniu z prawie całkowicie plastikowym wykończeniem jego poprzedników. Grzałki osadzają się wewnątrz wkładu w zwykły sposób plug-and-play i pasują ściśle bez żadnych przecieków!

Specyfikacja TPP X POD TANK

Więcej informacji na stronie producenta Voopoo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here