THC Tauren One – singlowa petarda

0
2706

ThunderHead Creations czyli THC – znani są przede wszystkim ze świetnych rurek mechanicznych i dedykowanych do nich dwóch driperów – Tauren RDA i Tauren Solo. Swego czasu wypuścili także RTA noszące nazwę po prostu Tauren RTA. Parownik był dość niszowy aczkolwiek dla osób które mają doświadczenie ze skomplikowanymi parownikami odwdzięczał się rewelacyjnym smakiem. W obsłudze był dość ciężki i wymagał sporych zdolności aby zawickować go tak żeby nie ciekł.

Idąc za ciosem THC wypuściło singlową wersję.

Parownik jest single coilem o średnicy 24 mm i pojemności 2ml lub 4.5 ml z bubble glassem. W porównaniu do swojego starszego brata całkowicie przemodelowano deck pozostawiając te same wymiary. Delikatnie zmieniono ogólny kształt i wzornictwo obudowy. W poprzedniku air hole były umieszczone po bokach decku pod lekkim kątem, w singlu mamy otwory zarówno p bokach jak i od spodu, co powoduje równomierny obieg powietrza i świetne oddanie smaku. Liczba otworów została podzielona tak, że od spodu umieszczono 12, natomiast po bokach po 7 na stronę co daje w sumie 26 otworów.

Jedyne do czego można się przyczepić to nadal bardzo mocno wgłębiony top cap który przy skręcaniu parownik powoduje duże negatywne ciśnienie i spore wycieki przy nie umiejetnym ułożeniu waty co było wada poprzednika, oraz bubble glassem który nadal wykonany jest z przydymionego polikarbonatu.

Aczkolwiek przy właściwej eksploatacji odwdzięcza się rewelacyjnym smakiem.

Tauren One dostępny będzie w w sześciu kolorach:

– czarny

– złoty

– srebrny

– niebieski

– gun metal

– rainbow

Trochę tecnikaliów:

– materiał stał nierdzewna ss304

– wymiary 24/41 mm

– pojemność 2/4.5 ml

– single coil

W opakowaniu znajdziemy:

– 1x Tauren One RTA

– klucz imbusowy

– bubble wykonane z polikarbonatu

– opakowanie części zamiennych

– aluminiowe opakowanie że standem

Cena urządzenia to około 39$

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here