THC Tauren MTL RTA – kolejny członek rodziny Taurena

0
685

THC Tauren MTL RTA parownik, który dedykowany jest dla miłośników MTL, firmę ThunderHead Creations znamy dobrze z ich produktów takich jak mody mechaniczne i parowniki RDA, jak sprawdzi się ich propozycja MTL, sprawdźmy, co mają do zaoferowania.

Specyfikacja
  • Rozmiar: 24x50mm.
  • Pojemność zbiornika: 2ml
  • Gwint : 510
  • Single Coil

Kolorystyka

THC Tauren MTL został wydany w 4 kolorach, które utrzymane są w klasycznej odsłonie, co jest bardzo dużym plusem i ucieszy fanów klasycznych kolorów.

Budowa

W Taurenie zastosowano specyficzny nawiew powietrza, mianowicie wygląda on jak plaster miodu, a w nim jest aż 61 małych otworów, przez które przechodzi powietrze. Myślę, że to dość dziwny zabieg szczególnie dla osób, które lubią duży przepływ powietrza, może to okazać się nieco uciążliwe.

Plaster miodu, który tutaj zastosowano ma nam dostarczyć niebywałego smaku, czy tak faktycznie będzie to się, okażę.

Samo montowanie grzałki czy też układanie waty nie powinno stanowić problemu, deck jest prosty w budowie, mamy dwa słupki na grzałkę, którą montujemy a otwory na watę, są odpowiednie i nie powinno być tam zbyt ciasno, więc mało doświadczone osoby również powinny dać sobie spokojnie radę z ułożeniem bulidu.

Bardzo fajną rzeczą, którą posiada THC Tauren MTL RTA, jest płynna regulacja airflow, która pozwala na dostosowanie odpowiedniego ustawienia przewiewu na tanku. Genialne w swojej prostocie rozwiązanie, które zadowoli każdego użytkownika MTL, jeśli mowa o nawiewie zewnętrznym.

Podsumowanie

THC Tauren MTL RTA to bardzo ciekawa propozycja skierowana do użytkowników MTL, jest on bardzo dobrze zbudowany i wykorzystuje swój pełen potencjał, dzięki ciekawej budowie samego pierścienia każdy znajdzie odpowiedni przepływ powietrza dla siebie, prostota w budowie powoduję, że może być też ciekawą opcją dla mało doświadczonej osoby, jeśli chodzi o RTA. Osobiście uważam, że to kawał dobrej roboty i jeden z ciekawszych parowników MTL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here