THC Elite MTL RTA- czyli solidny wybór dla fana MTL!

0
1494

THC, czyli Thunder Head Creations, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Ich produkty są z reguły solidne i ciężko im zarzucić jakieś niedociągnięcia. Producent w ostatnim czasie zaczął się bardziej skupiać na parownikach o restrykcyjnym przepływie powietrza. Opinie na temat poprzedników są różne, ale pierwsze recenzje tego modelu są obiecujące. Przed Wami najnowszy atomizer tego producenta, czyli THC Elite MTL RTA, w wersji „Pro„.

Specyfikacja:

  • Wersja: Pro
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Wysokość: 49 mm
  • Średnica: 22 mm
  • Pojemność: 2ml
  • Grzałka: pojedyncza

 

 

Kolorystyka:

Kolorów jest wiele, ale nie znajdziemy tutaj nic, poza klasyką. Do wyboru mamy: gunmetal, czarny, srebrny, czarno-srebrny, oraz złoty.

 

Budowa:

Parownik jest wąski, ale nadrabia to wysokością, która wcale mała nie jest. Jednak dzięki małej średnicy (22 mm) będzie wyglądał dobrze nawet na wąskich zasilaniach. Montaż grzałki powinien być prosty, nie ma tutaj niepotrzebnych udziwnień.

Budowa tego atomizera jest prosta. Ustnik długi i wąski, dla większości fanów MTL będzie idealny. Płyn uzupełniamy od góry, a powietrze dostaje się do naszej grzałki od dołu.

Zastosowanie insertów to bardzo dobry ruch, ponieważ to właśnie one grają największą rolę w trakcie dostosowywania przepływu powietrza „pod siebie„. Trzymane są gwintem, także nie ma obawy o to, że wypadną i spowodują ewentualne zwarcie.

Do wyboru mamy ogromną ilość insertów, także każdy powinien wśród nich znaleźć coś dla siebie.

Dodatkowo istnieje także możliwość regulacji przepływu powietrza za pomocą zewnętrznego pierścienia, co daje nam jeszcze lepszą kontrolę nad przeciągiem!

 

W pudełku:

Standardowa zawartość pudełka, jednak warto zwrócić uwagę na prezentację całości:

Ta (jak zwykle) jest piękna, brawo THC! Wersja Pro wygląda w opakowaniu tak dobrze, że aż żal ją z niego wyciągać!

 

Podsumowanie:

THC Elite MTL RTA to bardzo ciekawy parownik dla fanów MTL. Dla wielu będzie on pewnie pozycją obowiązkową. Wygląd to kwestia gustu, ale ciężko o nim powiedzieć, że jest brzydki. Duża kontrola przepływu powietrza to chyba jego największa zaleta. Czy znajdzie uznanie fanów tej marki? Czas pokaże! Jeżeli szukacie parownika MTL, to warto zainteresować się tym modelem. Pamiętajcie jednak, że w artykule opisywana jest wersja Pro!

 

Więcej o THC Elite MTL RTA (Pro) możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here