Supergood Coctail Collection – bomba smakowa

0
1011

Jeśli buszujecie w czeluściach waperskiego Instagrama pewnie kiedyś natknęliście się na profil firmy Supergood. Jest to angielska firma produkująca premiksy oraz gotowe mocówki na solach. Chłopaki byli tak mili,że wysłali nam cały swój stock do recenzji, żebyśmy mogli Wam przybliżyć troszkę ich produkty.

Oferta firmy składa się z dwóch serii:

Butter

Cocktail Collection

Butter, jak się pewnie domyśliliście, jest serią całkowicie deserową która mnie osobiście zmiotła z kanapy 😉 Spodziewajcie się recenzji w najbliższych dniach 🙂 Cocktail Collection z kolei jest seria całkowicie owocową, dostępną w butelkach 50 lub 100 ml, shortfill. Składa się z ośmiu smaków, które możecie sobie podejrzeć tutaj.

Dziś na warsztat pierwsze dwa z tej zacnej serii:

Peach Bellini.

Brzoskwinia, Prosecco, malina. Jest to nazwa jednego z rodzajów drinka przyrządzanego z Prosecco właśnie, a w formie premiksu okraszonego dodatkowo maliną. Na wdechu najbardziej wyczuwalna jest brzoskwinia z dodatkiem maliny, w tle czuć lekko kwaskowy posmak Prosecco. Na wydechu mocniej czujemy malinę, dodatkowo kwaskowy posmak delikatnie szczypie w język, kontrastując ze słodyczą brzoskwini. Płyn pozostawia przyjemne uczucie w ustach. Mieszanka nie jest ani przesłodzona ani przearomatyzowana. Bardzo fajny, lekki płyn, dla fana owocówek bomba 🙂

Cosmopolitan.

Kolejna wariacja drinka w premiksie. Tym razem pomarańcza, żurawina, limonka. Tak jak w przypadku oryginalnego drinka, którego inspiracje czuć tu na kilometr, całość ma bardzo fajny, kwaśnawy posmak. Ludzie zmęczeni coraz większą ilością słodzików w płynach będą zachwyceni. Na wdechu głównym smakiem, dominującym w mieszance jest limonka, czujemy ją od razu, dalej trochę w tle, przeplatają się pomarańcza i żurawina. Na wydechu nadal czujemy kwaskowatość limonki, którą uzupełnia odrobina słodkości z pomarańczy. Dla osób lubujących się w kwaśnych płynach pozycja obowiązkowa.

Podsumowując, dwa pierwsze smaki z serii Cocktail Collection na prawdę robią robotę. Płyny są idealnie skomponowane, zarówno pod względem ilości aromatów jak i dodatków typu słodzik.

Recenzji kolejnych smaków spodziewajcie się wkrótce 🙂

Bardzo dziękujemy producentowi, firmie Supergood za udostępnienie nam swoich produktów do recenzji.

Warto zaznaczyć, że Supergood przeznacza 19% ze wszystkich swoich sprzedaży internetowych na lokalne schroniska dla osób bezdomnych i banków żywności, wspierając lokalną społeczność w walce z COVID-19.

Rozdanie VapeSourcing: O

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here