Supergood Cocktail Collection – serii ciąg dalszy.

0
581

Ostatnio rozpoczęliśmy recenzowanie płynów od Supergood. Dziś kolejna partia z ich świetnej serii – Cocktail Collection.

Tym razem na warsztat trafiają Blue Pom Mojito i Strawberry Daiquiri.

Zaczniemy od Blue Pom Mojito.

Mieszanka borówki amerykańskiej, granatu, limonki, mięty i cukru. Jest to, tak jak cała seria, wariacja jednego z drinków serwowanych w barach. Tradycyjne Błękitne Mojito zostało tu dodatkowo okraszone nutką granatu. Na wdechu mocno czuć tu amerykańską borówkę i limonkę. Kwaskowatego posmaku nadaje tu właśnie granat. Całość uzupełnia lekki akcent miętowy i odrobina słodzika. Na wydechu czuć głównie borówkę z nutką limonki. Mięta w płynie nie jest w żaden sposób agresywna ani dominująca, ot jest w tle jako akcent. W moim odczuciu jeden z najlepszych płynów z borówką w składzie, dodatkowo mieszanka borówki z granatem nie jest jakoś mega często spotykana. Dla fanów lekkich, miętowych płynów pozycja obowiązkowa.

Strawberry Daiquiri.

Mieszanka truskawek, cytrusów, cukru i chłodzika. Tym razem producent wziął na warsztat klasyczne, truskawkowe daiquiri. Robi się je z puree z truskawek, rumu, syropu cukrowego i dużej ilości lodu. Typowy, letni drink. W formie płynu, na wdechu słodka truskawka ze sporą ilością chłodzika. W tle delikatny posmak owoców cytrusowych. Na wydechu płyn pozostawia fajny efekt truskawkowego ochłodzenia. Jest, mimo użycia cukru najmniej słodki i najbardziej chłodzący ze wcześniej opisanych płynów. Na lato i gorętsze dni będzie w sam raz.

Dziękujemy producentowi tych płynów, firmie Supergood za udostępnienie ich nam do recenzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here