Supergood Cocktail Collection – serii ciąg dalszy

0
1038

Firmę Supergood przedstawiłem Wam kilka dni temu, podczas recenzji kilku z ich produktów. Dziś kontynuujemy sprawdzanie ich Cocktail Collection. Przypomnijmy, że jest to seria inspirowana popularnymi drinkami serwowanymi w barach na całym świecie.

Kolej na Pear Fizz oraz Bramble.

Pear Fizz

Połączenie szampana, gruszki oraz limonki. Tradycyjne Pear Fizz przyrządza się z Cointreau (likier z gorzkich pomarańczy) soku gruszkowego, soku z limonki oraz Prosecco. W wersji premiksowej Cointreau zastąpione zostało szampanem. Osobiście nie wyczułem tu posmaku szampana. Dominuje tu raczej gruszkowo-limonkowy smak podczas wdechu. Na wydechu płyn pozostawia przyjemny, kwaskowaty posmak. Mieszanka bardzo przyjemna i nie męcząca. Jestem jak najbardziej na tak.

Bramble

To drink złożony z ginu, likieru jeżynowego, soku z limonki i syropu cukrowego. W wersji premiksowej jest to przyjemna mieszanka jeżyny, borówki amerykańskiej, maliny i cytryny. Bardzo lekka mieszanka, nie męcząca, spokojnie nadająca się dla fanów delikatnych owocówek. Na wdechu prym wiedzie słodka malina, dalej wyczuwalna jest lekko kwaskowata jeżyna z lekkim posmakiem borówkowo-cytrynowym. Na wydechu płyn pozostawia przyjemny, owocowy posmak, który zostaje z nami na dłużej.

Podsumowując, oba płyny, tak jak i poprzednie z serii, są mega dobrze i starannie wykonane. Kompozycje nie zawierają ani grama chemicznych posmaków, wszystko świetnie skomponowane i rewelacyjnie współgrające ze sobą.

Dziękujemy producentowi płynów, firmie Supergood za udostępnienie nam ich płynów do recenzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here