Suorin Air – Płaski jak karta

0
3368

Wyciągnąłem z opakowania, zalałem, kilkukrotnie zassałem płyn by grzałka idealnie się nasączyła, odczekałem kwadrans, zachmurzyłem i spaliłem kartridż .. Tak zaczęła się moja historia z tym mega kompaktowym i wygodnym podem, ale się nie poddałem !

Po dorwaniu kolejnego kartridża, o który wcale łatwo nie było udało mi się dojść do porozumienia z zestawem. Smakowo ? Powiem szczerze,że nie ma turbo petardy i jest wiele podów, które oddają lepiej głębię smaku i słodycz, którą w płynach uwielbiam.

 

Jeśli chodzi o pracę-nie mam żadnych zastrzeżeń. Kartridż nie zalewa się, nie pluje, nie smaży samej bawełny, ale trzeba pamiętać o zastosowaniu odpowiednio rzadkich liquidów i chwilowym odstępie między zaciągnięciami – szczególnie przy starcie i gęstym jeszcze nienagrzanym płynie.

Parametrowo – klasycznie 2ml pojemności kartridża, 400mah pojemności baterii przy grzałce o oporności 1.2 ohm wystarczy na około jeden pełny kartridż. Air nie posiada przycisku – uruchamia się z automatu podczas zaciągnięcia, ale ma za to fizyczny przełącznik on/off.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here