STOP PROPAGANDZIE MEDIÓW I OSZCZERSTWOM!!!!!

0
1337

⛔️ Skończyła się nasza cierpliwość i nie jesteśmy w stanie dalej obojętnie przechodzić obok powielanych kłamstw w mediach! ⛔️

Z tego też powodu postanowiliśmy stworzyć na naszej stronie zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami – https://vapeclubpoland.pl/faq/ jak i rozpocząć cykl postów uświadamiających czy dementujących plotki publikowane przez media.

Kiedyś nałogowo wypalałem 1 paczkę mocnych papierosów dziennie. Ponad 8 lat temu przerzuciłem się na e-papierosy, dzięki którym skutecznie zerwałem z nałogiem tytoniowym. Jako ojciec, mąż oraz pracodawca nie mogę pozwolić sobie na nieodpowiedzialne zachowanie czy styl życia. Dlatego zawsze co roku przechodzę pełne badania diagnostyczne, które co roku od 8 lat potwierdzają słuszność mojej decyzji o redukcji szkodliwego nałogu za pomocą e-papierosów. Jestem jednym z tysiąca przypadków, który udowadnia skuteczność działania tej metody zrywania z uzależnieniem od palenia tytoniu. Z pełną odpowiedzialnością i stanowczo sprzeciwiam się wszystkim próbom dyskredytacji e-papierosów przez media, oraz pseudo naukowe artykuły niepoparte żadnymi rzetelnymi badaniami. Wszystkich tych, którzy sceptycznie podchodzą do tematu zrywania z nałogiem za pośrednictwem e-papierosów, pragnę poinformować, że codziennie nieprzerwanie od 8 lat przyjmuję ok. 20 ml płynów w postaci aerozolu wytworzonego poprzez podgrzanie płynu złożonego z glikolu propylenowego, gliceryny, aromatów spożywczych i nikotyny o mocy 3 mg na 1 ml metodą inhalacji do płuc i przez wszystkie te lata nie odnotowałem, żadnego negatywnego wpływu działania zażywanej substancji. Vaping jest metodą na skuteczną walkę z tradycyjnym paleniem papierosów i rozwija się z każdym rokiem. Dzisiaj o e-papierosach oraz składzie i działaniu płynów wiemy znacznie więcej, wiemy co można, a czego nie można dodawać do zażywanej substancji, oraz jak powinna wyglądać dystrybucja urządzeń, oraz samych płynów. Jestem właścicielem ponad 80-ciu sklepów z e-papierosami w Polsce i wraz z moimi pracownikami codziennie pomagamy tysiącom ludzi w tym kraju z zerwaniem nałogu. Każdy dzień to kolejna walka z atakami ze strony mediów, urzędów, oszczerczych wpisów w mediach społecznościowych a stawką jest ludzkie zdrowie. Dlatego pragnę oświadczyć z pełną odpowiedzialnością, że dopóki działamy zgodnie z wytycznymi dyrektywy TPD a płyny i urządzenia do vapowania będą pochodzić z legalnych i sprawdzonych źródeł, to możemy czuć się bezpieczni i traktować e-papierosy jako jedną z najskuteczniejszych obecnie metod rzucenia tradycyjnych papierosów.

z wyrazami szacunku
Prezes zarządu VCP Sp. z o.o.
Wojciech Sobaszkiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here