Steam Crave Meson RTA – coś innego

0
1176

Steam Crave Meson RTA, czyli parownik, którego nikt się nie spodziewał. Producent znany jest głównie z wypuszczania wszelakich wariacji na temat Aromamizera. Sam używając wersji v3, nie mogę doczekać się kolejnej odsłony. Na to jednak będzie trzeba jeszcze poczekać. Przed nami Meson RTA.

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-steam-crave-meson-rta-2Steam Crave Meson RTA na samym wejściu zaznacza, kto jest producentem. Cały projekt wygląda znajomo prócz sposobu, w jaki powietrze dostanie się do grzałki. W przypadku SC nie spodziewałem się takiego rozwiązania. Wspomnę także o średnicy parownika wynoszącej 25 mm, dzięki której dobranie sensownego zasilania nie będzie problemem.

vape-poland-steam-crave-meson-rta-3Górny przepływ powietrza i mała komora, mają zadbać o jak najlepszy smak, niwelując przy tym jakiekolwiek wycieki. Parownik zalejemy oczywiście odgórnie, zdejmując top cap.

vape-poland-steam-crave-meson-rta-4Steam Crave zamieścił także instrukcję jak rozmontować parownik, w której dowiadujemy się, że należy użyć monety. Rozwiązanie to jest dość zabawne, mi osobiście się podoba, jednak na pewno znajdą się tacy, którym może się to nie spodobać.

Baza

vape-poland-steam-crave-meson-rta-5Baza przeznaczona będzie do montażu jednej grzałki. Producent zaznacza, że najlepiej sprawdzą się tu grzałki działające w zakresie 20-50 W. Budowanie na tym typie bazy, nie powinno sprawić większych problemów.

Kolorystyka

Steam Crave Meson RTA dostępny będzie w 3 podstawowych kolorach takich jak czarny, srebrny i oczywiście gunmetal. Na oficjalnej stronie znalazły się także grafiki przedstawiające parownik dopasowany do zasilań SC.

Opakowanie

W pudełku znajdziemy parownik, dodatkowe szkło o pojemności 6 ml i zapasowe śruby oraz uszczelki. Nie znajdziemy tutaj całej masy akcesoriów jak w przypadku Aromamizera V3, jednak cena pewnie to zrekompensuje.

Podsumowanie

Steam Crave Meson RTA to coś nowego w portfolio tego producenta. Górny przepływ powietrza w ostatnim czasie odnosi gigantyczne sukcesy i coraz więcej użytkowników sięga po takie właśnie parowniki. Jak Meson wypada na tle innych jednogrzałkowych zbiorników ? Na to pytanie odpowiedzą recenzenci, którym ów parownik udało się już sprawdzić.

Więcej na temat nowego produktu Steam Crave przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here