Startówka od GeekVape – Nova Kit

0
2803

Słyszysz GeekVape i co myślisz ? Mi przychodzi na myśl sporo dobrych produkcji, które podbiły rynek e-papierosów – tak jest też w tym przypadku ?

Ten sprzęt zawitał u mnie na dłuższe testy.Pierwsze wrażenie zasilania to z pewnością poczucie dobrze spasowanej, przemyślanej i prostej konstrukcji. Całość współgra, jest minimalistyczna a dzięki bocznym wstawką zyskuje na wyglądzie i chwycie w dłoni.

Jeśli chodzi o parametry to znajdziemy tutaj te same funkcje co w poprzedniku Aegisie legend. Boxa zasilimy 2 akumulatorami 18650 ( należy pamiętać o tym,że w układzie szeregowym takim jak ten trzeba stosować identyczne akumulatory o takich samych parametrach i cyklach rozładowania ), 200W płynnie regulowanej mocy podawane jest stabilnie,ale powiedzmy sobie szczerze – takiej mocy bardzo rzadko się używa ..

Prócz tego w zasilaniu znajdziemy wsparcie dla kontroli temperatury, licznik zaciągnięć oraz ustawienia krzywej – dzięki czemu możemy ustawić sobie cykl rozgrzewania grzałki.

Parownik to bardzo popularna konstrukcja pełniąca funkcję ” zapychacza ” zestawu. Nie można mu jednak odmówić tego,że pracuje bardzo dobrze za sprawą dołączonych do zestawu gotowych grzałek MESH. Grzałki te obecnie królują jeśli chodzi o pracę, wytrzymałość i smak – wiele osób przesiada się z powrotem na gotowe fabryczne grzałki doceniając ich możliwości.

Tank posiada regulację przepływu powietrza u podstawy parownika oraz proste i przyjemne górne napełnianie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here