Squid Industries Double Barrel V3 – jest dobrze?

1
3188

Wszyscy, którzy dłuższy czas siedzą w branży znają Squid Industries – firmę założoną przez byłego marines, gościa który bral udział w operacji Iraqi Freedom. Koleje losu sprawiły że zainteresował się nasza społecznością i pogrążył się w niej dając z siebie wszystko projektując świetne boxy i atomizery, które mocno przypominają nazwami i stylistyką wybrane części broni jak Peacemaker RTA przypominający bębenek w rewolwerze czy opisywany właśnie Double Barrel przypominający dwie lufy strzelby.

Double Barrel V3 jest trzecią edycją tego boxa z wyeliminowanymi błędami i niedociągnięciami. Box jest rewelacyjnie wykonany, nic nie trzeszczy, nic nie skrzyp, może dla tego, że w całości wykonany jest z metalu, co wpływa na jego spora wagę ale w tym przypadku to akurat zaleta bardziej niż wada. Jego waga świadczy o jego solidności, rewelacyjnie leży w ręku i przypasuje zarówno osobom lewo jak i prawo ręczny.

Branża przyzwyczaił nas do coraz większych i bardziej kolorowych wyświetlaczy, tu projektant postawił na minimalizm. Wyświetlacz owszem jest ale mikroskopijnych rozmiarów, i umieszczony nietypowo jak np. w Magu od Smoka. Wyświetla cztery podstawowe informacje, oporność, moc, stan akumulatorów i napięcie. Nie uświadczymy tu niestety albo i stety kontroli temperatury, Double Barrel V3 to moc w czystej formie, a 150 W które jest w stanie wygenerować z dwóch ogniw 18650 jest aż nadto wystarczająca. 60 W które testowałem ma się nijak do np. 60 W na Vaporesso Gen, dwa całkowicie inne odczucia, i tu czuć że tej mocy jest zdecydowanie więcej. Double Barrel V3 posiada tylko jeden przycisk, którym jest fire, ale zintegrowany jest z pokrętłem którym można płynnie regulować moc i to wszystko jednym palcem, co zaliczam na duży plus, wygodnie możemy sobie zmienić moc nie zdejmując praktycznie palca za spustu. Kilka słów o ergonomii.

Mimo, że Double Barrel V3 jest dość ciężki jest też bardzo mały, porownalem go z moim SXMini MX Class i różnica jest marginalna, a porównuję tu boxa na dwa ogniwa 18650 z boxem na jedno ogniwo 18650. Z racji swoich proporcji i małych rozmiarów idealnie układa się w ręku.

Podsumowując, proste ale bardzo solidne urządzenie, dla fanów VW, minimalistyczny wyświetlacz na pewno przemówi do osób zmęczonych coraz większymi wyświetlaczami. Moc odczuwamy tu zdecydowanie intensywniej niż w innych boxach, chipów chyba najbliżej jest do starych SXów. Jeśli szukacie czegoś prostego, solidnego i potężnego Double Barrel V3 jest zdecydowanie dla Was.

Trochę technikaliów:

– stalowa konstrukcja

– zasilany dwoma ogniwami 18650

– przedział mocy 5 – 150 W

– start od 0. 1 ohm

– prosty wyswiatlacz

– regulacja jednym przyciskiem

W opakowaniu znajdziemy:

– 1x Double Barrel V3

– instrukcja

– certyfikat

– dwie podkładki pod atomizer

Urządzenie dostępne jest w kolorach:

– Cheftain (kolor recenzowany)

– Flower of Life

– Inferno

– Samurai

Powyższa recenzja powstała dzięki uprzejmości sklepu New Vaping

http://bit.ly/2oTqs4Q

Mam też dla Was kod zniżkowy na powyższego boxa, użyjcie squid16off ?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here