Sonder Q Lite – Mały a zaskakujący

0
154

Tym razem GeekVape zaskoczył nas odświeżoną, podobno jak nazwa mówi delikatniejszą wersją. Która okazuje się być lepsza? Sprawdźmy co Sonder Q Lite ma nam do zaoferowania i czym nas zaskoczy!

Krótki opis

Sonder Q Lite już od samego początku wita nas twardszym i solidniejszym materiałem. Zbudowano go na bazie stali nierdzewnej, która zdecydowanie powinna posłużyć lepiej niż jego poprzednik. Co prawda baterie zmniejszyli podwójnie, lecz producent sugeruje używanie wkładów o wartości 1.2Ohm. Co powinno wydłużyć czas pracy jak i wzmocnić smak liquidów.

Specyfikacje

Sonder Q Lite jest cięższy od poprzednika, co skutkiem jest mocniejszego materiału, a waży on 41,7g. Ma on wbudowany akumulator o pojemności 500mAh co zmniejsza go AŻ o połowę. Przy korzystaniu na zalecanych wkładach nie powinniśmy odczuwać tej różnicy. Wkład ma już standardową pojemność 2ml i dodatkową ochronę przeciw spalaniu grzałki. Usprawnione zostały przeloty powietrza tak, by temperatura rozchodziła się lepiej po grzałce, co ma zmniejszyć przepalanie się wkładów. Z takich ciekawszych dodatkowo rzeczy udoskonalono go, aby smak pozostawał praktycznie bez zmian gdy bateria maleje.

Design

Kolorystyka wypada lepiej, a metaliczny wygląd dodaje mu blasku. Dalej zostaje on prostym i mimo wszystko ładnym urządzeniem a jedynie dodali mu „klasy”. Występuje w sześciu aż wariantach kolorystycznych i każdy z nich przechodzi gradientem z koloru srebrnego do jednego z wybranych.

W skrócie Sonder Q Lite to POD idealny na start, powinien idealnie ukazywać smak, jak i powinna na nim być dobrze wyczuwalna moc. Dzięki usprawnieniom nie trzeba się tak samo obawiać o szybkie spalenie grzałki lub utraty w smaku. A polepszenie technologii oddającej smak da radę nawet na najniższych procentach baterii. Jeśli nie macie kłopotu z częstszym podłączaniem e-papierosa, ten powinien sprawdzić się idealnie. Mimo wszystko nawet bateria nie powinna być takim kłopotem dzięki optymalizacji na grzałki 1.2Ohm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here