SMOK Zrex RF – Nowy budżetowiec na wkłady typu prefill

0
139

Producent SMOK zaprezentował nam niedawno swoje najnowsze urządzenie, czyli SMOK Zrex RF. Jest to nietypowy budżetowiec z ciekawą opcję dokupienia wcześniej już uzupełnionych płynem wkładów. Zobaczmy, czym jeszcze może nas zaskoczyć!

Wygląd i budowa

SMOK Zrex RF pomimo swojej niskiej ceny ma naprawdę dobrą jakość budowy. Producent zdecydował się zastosować tutaj zastosować konstrukcję ze stali nierdzewnej, co na pewno wyróżnia się wśród innych budżetowców, gdzie zazwyczaj znajdujemy głównie plastik. Urządzenie jest smukłe i poręczne, jego wymiary to zaledwie 98 x 20 x 15 mm, a jego waga wynosi 32,5g.

Bateria i wydajność

Bateria niestety jest bardzo mała, jej pojemność to zaledwie 500mah, przez co urządzenie konkuruje bardziej z jednorazówkami niż z innymi urządzeniami. Szybkość ładowania 0.5A sprawia, że będzie się ładował raczej wolno, nawet biorąc pod uwagę tak niską pojemność. Miłym ukłonem w stronę użytkowników jest jednak sprytnie ukryty obok portu ładowania przycisk, pozwalający na zablokowanie urządzenia. Producent nazywa to zabezpieczeniem przed dziećmi, co z pewnością ma sens.

Wkłady

Do urządzenia dołączony jest wkład 0.8 ohma o pojemniści 2ml, który tak jak w przypadku innych urządzeń jest normalnie uzupełniany płynem, lecz producent daje nam też możliwość wyboru wkładu Prefilled Pod. Dzięki temu z urządzenia robi nam się coś na styl Mavica Pro, w którym nie uzupełniamy liquidy, tylko kupujemy wkłady wcześniej już uzupełnione płynem. Dla fanów tego typu rozwiązań może się okazać to świetnym wyborem, ponieważ daje im to możliwość wyboru między uzupełnianymi wkładami, a już uzupełnionymi, bez konieczności noszenia ze sobą dwóch urządzeń

Kolorystyka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here