SMOK zapowiada nową serie! Poważna konkurencja dla Aegisa!

1
2473

Firma SMOK od paru dni na instagramie pokazuje nową linie SCAR. SCAR w założeniu mają mieć normę IP67 oraz wysoką wytrzymałość na uderzenia.

Firma zapowiada nie jeden, a aż 3 produkty: SCAR P3, SCAR P5 oraz SCAR P18. Ten ostatni z nich wydaje się krokiem do powrotu w modzie na inne urządzenia niż tylko POD’y i MOD POD’y. Miejmy nadzieje, że inni producenci podłapią ten nurt bo na rynku brakuje co raz to nowszych zasilań.

Smok SCAR P3

Co o nim wiemy? Otóż już pokazuje!

Wiemy, że działa na grzałce od RPM’a co dla jednych jest zaletą a dla drugich wadą.  Wiemy czego się spodziewać, więc bez rewelacji. Wbudowana bateria 2000mAh jest zdecydowanie większa niż w poprzednich urządzeniach typu POD MOD od Smok’a.

Tutaj jednak widzimy, że jest i nuta nowości! USB typu C, a dodatkowo 80W mocy maksymalnej! Można wnioskować kompatybilność z grzałkami RGC, dowiemy się zapewne na dniach, chociaż producent już rzuca nazwą „RPM2”.

SCAR P5

To co na pierwszy rzut oka go odróżnia to wymienny akumulator, więc tym samym bez innowacji w ewolucji.

SCAR P18

Tutaj SMOK nie poskąpił pokazu. Unboxing dokładnie przedstawia jak wygląda mod. Dwu akumulatorowe zasilanie, oraz nowy atomizer! Stylistyka mocno na znaną TFV16 łamane z TFV8 lecz to TFV9, wygląda jakby był kompatybilny z grzałkami baby v8, oby się to sprawdziło!

Maksymalna moc 230W, czyli taki standard w SMOK’u. Oby tylko dawał rade bez spadków mocy i znajdzie nie jednego fana!

Wiele kolorów do wyboru, zatem także będzie trochę różnorodności. Jeżeli tylko seria zyska popularności, to znając specyfikę tego producenta, pojawi się więcej opcji kolorystycznych. Mi osobiście brakuję tutaj klasycznych kolorów, w tych prezentuje się trochę komicznie, ale to kwestia gustu.

Cena

To tak wielka niewiadoma jak i data premiery, czekamy, będziemy informować jak tylko będziemy znali więcej szczegółów. Ale warto mieć poczynania SMOK’a w tym temacie na oku, może być poważną konkurencją dla Geek Vape’a i ich serii AEGIS.

1 KOMENTARZ

  1. Scar P5 to jakaś tragedia. Bez przerwy „atomizer short” (i to na oryginalnych grzałkach) o „battery low” przy pełnej baterii nie wspominając. Nie pomaga wymiana baterii, nie pomaga wymiana grzałek. Jedno wielkie G.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here