Smok TFV16 – Król powraca

1
9651

Proszę Państwa, ta chwila nastała, wielu czekało, wielu nie wierzyło, że powstanie, oto i on, król we własnej osobie – Smok TFV16 Vape Tank.

Toż to prawdziwy potwór o średnicy 32 mm ? i wysokości 64 mm. Wszyscy którzy szukaliscie naprawdę dużego subohma zakończcie swoje poszukiwania 😉

TFV16 wykonany jest w całości z aluminium i może poszczycić się, oprócz gigantycznych wymiarów, równie gigantyczną pojemnością 9 ml. Zastosowano, znany z poprzednich tanków od Smoka, mechanizm blokady top capu przyciskiem co niweluje przypadkowe otwarcie się tanka w kieszeni czy w torbie. Baza została znacząco podniesiona względem poprzedników, co jest naturalną koleją rzeczy, bo przy średnicy 32 mm i ogromnych grzałkach TFV16 będzie potrzebował ogromnych ilości powietrza. Całkowicie nowe grzałki mesh zostały wyposażone w siatkę o strukturze plastra miodu co wpłynie znacząco na prędkość nasaczania grzałki. W chwili premiery dostępne są dwa rodzaje grzałek:

TFV16 Mesh 0.17 ohm

TVF16 Dual Mesh 0.12 ohm

TFV16 Vape Tank będzie dostępny w sześciu kolorach:

– czarny

– czerwony

– niebieski

– złoty

– srebrny

– rainbow

Trochę technikaliów:

– materiał aluminium

– wymiary 32/64.5 mm

– pojemność zbiornika 9 ml

W opakowaniu znajdzieny:

– 1x TFV16 Vape Tank

– 1x TFV16 Dual Mesh 0.12 ohm

– 1x TFV16 Mesh 0.17 ohm

– Vape band

– dodatkowe szklo

– części zamienne

Cena urządzenia to około 30 $

1 KOMENTARZ

  1. Dziś zakupiłem i powiem szczerze że wart swojej ceny. Chmura super, oddaje smak należycie. Wykonanie bez zastrzeżeń. Z moim Sigelei Chronus 200w tworzy naprawdę udany zestaw. Jestem mega zadowolony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here