SMOK RPM 5 PRO – wreszcie coś nowego i dobrego

1
12505

SMOK RPM 5 PRO to kolejna już odsłona kultowej serii RPM, doskonale wiemy, że każdy ma mieszane uczucia co do „odgrzewania” serii, jednak tym razem muszę przyznać, że jest to naprawdę ciekawe urządzenie. Sprawdźmy zatem, co nowego oferuję nowy RPM 5 PRO.

Specyfikacja 
  • Rozmiar: 29,5*31,2*95,8mm
  • Pojemność: 6,5 ml
  • Bateria: 1×18650 (brak w zestawie)
  • Moc wyjściowa: 5-80 W
  • Ładowanie typu C

SMOK RPM 5 PRO wydaję się być, dość duży jak na urządzenie typu POD, jednak w rzeczywistości tak nie jest, leży dobrze w ręku i spokojnie mieści się w kieszeni.

Kolorystyka 

 

 

Do wyboru mamy osiem wersji kolorystycznych, więc każdy spokojnie znajdzie, coś odpowiedniego dla siebie.

Budowa

RPM 5 PRO posiada pojemny kartridż, a mianowicie 6.5 ml, przyjemny interfejs pozwala nam na swobodne zmiany watów oraz dostosowanie wyświetlacza pod nasze preferencje. Zasilany jest jednym akumulatorem 18650, trzeba przyznać, że wejście od akumulatorów jest wykonane całkiem dobrze i wydaję się, że nie powinno być problemów nawet po częstym otwieraniu. To, co jednak najważniejsze to wykorzystanie, całkowicie nowych grzałek RPM 3. System zalewania jest od góry, co bardzo cieszy, nareszcie zrezygnowano z gumek umieszczonych na dole wkładu.

Grzałki

Jak widzimy, grzałki RPM 3 posiadają dużą rozbieżność w korzystaniu, grzałka 0.15 przeznaczona pod duże chmury i trochę słabsze oddanie smaku, natomiast 0.23 przeznaczona jest na zdecydowanie mniejsze waty, ale rekompensuje to w postaci, oddania lepszego i wyrazistszego smaku. Obydwie grzałki zbudowane są na siatce MESH.

Podsumowanie

SMOK RPM 5 PRO to naprawdę solidne urządzenie, wiem, bo miałem okazję korzystać i niedługo pojawi się pełna recenzja tego sprzętu. Skupmy się jednak na tym, co najważniejsze, nie jest to odgrzany kotlet, który dodaję tylko nowe grzałki, ciekawy design, dobre wykończenie oraz co najważniejsze pełne wykorzystanie mocy, którą oferuję, powoduję, że naprawdę warto mu się przyjrzeć i zastanowić nad zakupem.

Sprzęt do zamówienia znajdziecie tutaj 

 

1 KOMENTARZ

  1. Wygląd naprawdę fajny. Niestety nie wygląd tu się liczy. Urządzenie „leje” pod grzałkę jak stara prosty*****. Reklamacja w sklepie, w którym kupiłem, nie uwzględniona. Rada sprzedawcy: lać gęstszy olejek 😂 Tylko jakoś nie był w stanie doradzić mi który olejek jest gęstszy.
    Urządzenie niby pro, a tak naprawdę nie nadaje się do użytku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here