Smok RPM 5 – maszyna parowa – recenzja

1
8639
vape-poland-smok-rpm-5-1

Smok RPM 5 to kontynuacja serii RPM tytułowego producenta. Po teście nowego urządzenia od Smoka chciałbym podzielić się z wami swoimi wrażeniami. Na wstępie dodam, że jest to pierwszy RPM, z którym miałem styczność, więc nie pojawią się porównania do poprzednich odsłon. Jeśli jesteście ciekawi, jak się sprawuje, zapraszam do czytania.

Wygląd i Konstrukcja

vape-poland-smok-rpm-5-2Standardowo zaczniemy od aspektu zewnętrznego. Smok RPM 5 należy do urządzeń średniej wielkości, jednak jest dość lekki. Gumowa wstawka sprawia, że urządzenie fajnie leży w dłoni. Na froncie znajduje się dość duży przycisk fire i wyświetlacz z naszymi informacjami o parametrach, dość przejrzysty i intuicyjny. Wygląd sprzętu to bardzo personalna kwestia. Jeśli chodzi o mnie, nowy RPM 5, prezentuje się fajnie. Dawka minimalizmu z delikatnym pazurem.

Użytkowanie

vape-poland-smok-rpm-5-4-Smok RPM 5 to jedno z tych urządzeń, których użytkowanie należy do bardzo przyjemnych. Górny system zalewania, działający na przesunięcie to świetna sprawa. Dużo wygodniejsza niż wyjmowanie wkładu i zalewanie go przez uszczelkę na boku lub spodzie. Gniazdo typu C umieszczone na dolnej części frontu pozwala na ładowanie sprzętu, kiedy stoi on w pozycji pionowej. Fajnym aspektem jest informacja o czasie, który pozostał do pełnego naładowania, co czyni go idealnym sprzętem dla tych niecierpliwych. Pojemność Baterii to 2000 mAh, co spokojnie wystarczy na kilka godzin intensywnego użytku, w przypadku grzałki 0,23 która przypadła mi do gustu bardziej.

Grzałki i Smak

Wkład do Smoka RPM 5 to konstrukcja o sensownej pojemności, do której wchodzi nowy typ grzałek tego producenta, czyli RPM 3. Występują one w dwóch wariantach. Mamy dwie wersje o opornościach 0,23 i 0,15. Nowe meshowe systemy grzewcze dobrze radzą sobie z oddawaniem smaku, a przede wszystkim z produkcją pary, której jest tu naprawdę, ale to naprawdę sporo. Regulacja powietrza znajduje się tuż pod wkładem, a przepływ w pełni otwarty, zapewnia dość duży przelot.

Opakowanie

vape-poland-smok-rpm-5-3W pudełku znajdziemy nasz sprzęt, kabel do ładowania, oraz obie grzałki RPM 3. W zestawie znajduje się tylko jeden kartridż. Warto mieć to na uwadze i przy zakupie, zaopatrzyć się w zapas, tak w razie wypadku.

Podsumowanie 

Smok RPM 5 to sprzęt, który znajdzie swoją grupę odbiorczą, a należą do niej głównie osoby, którym trend na małą ilość pary nie do końca pasuje. Dwie nowe konstrukcje pozwalają na prawdziwe DL’owe doświadczenie, w którym nie zabraknie fajnego oddania smaku. Sprzęt jest praktyczny, a zastosowane rozwiązania pozwolą cieszyć się użytkiem.

Jeśli interesuje was zakup nowego Smoka RPM 5, znajdziecie go tutaj w wielu wariantach kolorystycznych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here