Smok RPM 25 – Długopis Smoka

0
3603
Smok RPM 25 to kolejne kompaktowe urządzenie od smoka, będące elementem serii RPM. Jak wypada ten model i czy potrzebujemy kolejnego tego typu sprzętu, wiedząc, że branża jest już wypełniona nimi po brzegi ?

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-smok-rpm-25-2RPM 25 z wyglądu przypomina mocniej rozwiniętą wersję Nfixa niż kolejnego RPM’a. Zgrabny Pod Mod obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku umieszczonego na przedniej ściance. Na spodzie znajduje się gniazdo do ładowania, oczywiście typu C. Zauważyć możemy także podłużny wyświetlacz z podstawowymi danymi o obecnym stanie urządzenia. Sprzęt zasilany jest wbudowaną baterią o pojemności 900 mAh. Nasz RPM 25 posiada regulowaną moc w zakresie od 5 do 25 watów, o czym informuje nas sama nazwa produktu.

vape-poland-smok-rpm-25-3Elementem użytkowym nowego RPM’a jest wkład zabezpieczony 3 uszczelkami, mającymi na celu wyeliminowanie jakichkolwiek wycieków. Grzałki do tych wkładów to dobrze znane już LP1, których używał na przykład Novo 4. Zobaczymy jednak nową grzałkę tego typu, a mianowicie LP1 Turbo meshed, która ma oddawać smak lepiej i działać stabilniej.

Dane techniczne

Rozmiar: 20.5*23.2*110.0 mm
Waga: 56g
Pojemność baterii: 900 mAh
Moc Wyjściowa: 5 – 25 W

Kolorystyka

vape-poland-smok-rpm-25-4Smok RPM 25 występuje w 4 różnych wariantach kolorystycznych, mamy tutaj 3 ciemne modele ze skórzanymi wstawkami, ale jest także srebrny z białą skórą. 4 kolory to wystarczająco, aby każdy wybrał coś dla siebie.

Opakowanie

vape-poland-smok-rpm-25-5W opakowaniu znajduje się nasze urządzenie z zamontowaną nową grzałką Turbo meshed. Smok umieścił w pudełku także zapasową grzałkę LP1 oraz kabel do ładowania. Dość podstawowy zestaw, ale nie potrzeba tu niczego więcej.

Podsumowanie

Smok RPM 25 to kolejny sprzęt w kategorii mniejszych urządzeń Pod Mod. Urządzenie ma wszystkie funkcje i właściwości, których szuka użytkownik tego segmentu. Nowy RPM nie wyróżnia się jednak niczym nadzwyczajnym na tle innych konstrukcji tego typu, jednak na pewno trafi on do swojej grupy odbiorczej.

Więcej na temat tego sprzętu przeczytacie tutaj.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here