SMOK Rigel mini kit 80W – Klasyka w nowym wydaniu?

1
5697

Przez ostatnie dni SMOK zalewa nas nowościami. Jedną z tych nowości jest pomniejszona wersja RIGEL KIT, czyli RIGEL mini kit! W końcu to nie kolejny POD, mały box, na jeden akumulator, klasyczny atomizer i grzałki. Zatem wracamy do normalności!

Specyfikacja:

Wymiary: 34 x 24 x 88 mm
Waga: 62.5g
Moc wyjściowa: 1-80W
Napięcie wyjściowe: 1.0-6.5V
Obsługiwana oporność: 0.1 – 2.5 Ohm
Ładowanie: 5V / 1.4A

Kolorystyka

Mamy bardo ładnie zrobione połączenia kolorów. Praktycznie w każdej wersji po za srebrnym mamy dominacje czarnego, imitacja karbonu uzupełnia całość. Atomizery kolorystycznie dobrane do boxów.

Budowa

Budowa jest banalnie prosta, mamy 2 przyciski +-. przycisk fire, port usb C i wszystkie możliwe mechaniczne funkcje atomizera TFV9.

Zespoły grzewcze

Do atomizera TFV9 pasują zarówno zespoły grzewcze v9 jak i v8 baby, co oznacza cała kompatybilna game grzałek HW oraz GT. Kilkadziesiąt różnych wariantów da użytkownikowi możliwość dobrego dopasowania do siebie odczuć.

Zasilanie

Box zasilany jest jednym akumulatorem 18650. Szybka opcja wymiany dzięki klapce na magnesach. Na szczęście SMOK nie zdecydował się tutaj na klapkę na lichym zawiasie tak jak jest to w niektórych jego modelach.

Ładowanie

Szybkie ładowanie 1.4A poprzez USB typu C to nic nowego. Dobrze, że SMOK taki układ zastosował, jednakże znając jego sławę, osobiście zostanę przy ładowarkach zewnętrznych.

Cena

Pierwszy nieoficjalny sklep na którym pojawiła się cena to 28 funtów angielskich. Zatem koło 140zł. Wydaje się być to bardzo uczciwą ceną za zestaw!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here