SMOK Novo Master KIT – Ulepszony PROPOD

0
1589

Novo Master Kit to najnowsza odsłona serii Novo, która oferuje kilka imponujących funkcji. Jest kompatybilny z szeroko dostępnymi wkładami novo 2/2x. Urządzenie mocno nawiązuje wyglądem do Smoka PROPOD. Sprawdźmy czym nas zaskoczy!

Wygląd i konstrukcja

Zestaw Novo Master Kit zachowuje elegancki i minimalistyczny wygląd, który doceniają użytkownicy serii takich urządzeń jak Smok PROPOD czy Geekvape Wenax Q. Jego jakość wykonania sprawia wrażenie solidnego i trwałego, co sugeruje, że jest w stanie spokojnie wytrzymać codzienne użytkowanie.

Bateria i Wydajność

Pod względem wydajności, Novo Master Kit nie zawodzi. Maksymalna moc 30 W zapewnia satysfakcjonujące doznania, a bezstopniowa regulacja przepływu powietrza pozwala na precyzyjne dostosowanie do własnych preferencji.

Bateria o pojemności 1000 mAh w zestawie Novo Master Kit to na pewno dobra cecha, jest ona większa niż u poprzednika a dodatkowo urządzenie oferuje dwa tryby: Boost dla bardziej intensywnych doznań i Standard dla łagodniejszych. Wskaźnik baterii LED informuje użytkownika o stanie baterii, a port ładowania usb-C oferuje szybsze i wygodniejsze ładowanie.

Kolorystyka

Do wyboru mamy bardzo dużo różnych kolorów w serii standardowej i skórzanej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Specyfikacja

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here