Smok Novo 2C – wersja light

2
6300

Smok Novo 2C, czyli kolejna odsłona poda, którego zna każdy. Edycja z dopiskiem C stawia na jeszcze większą kompaktowość. Sprawdźmy co nowego u naszej dwójki.

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-smok-novo-2c-2Pierwsza rzecz, która wyróżnia model Smok Novo 2C to inna powierzchnia, wyglądająca na naprawdę miłą w dotyku. Port USB typu C znalazł się tym razem na bocznej ściance, w przeciwieństwie do tego na dole w przypadku X. Reszta wizualnie zostaje bez zmian, te zaszły jednak w gabarytach.

Smok Novo 2C jest lżejszy od wersji X o równe 10 g. Oznacza to, że waga nowej dwójki to jedynie 35 g. Producent dorzuca do zestawu smyczkę, dzięki której nie zgubimy naszego maleństwa.

vape-poland-smok-novo-2c-3Urządzenie posiada wbudowaną baterię o pojemności 800 mAh. Stopień naładowania poznamy dzięki lampce led umieszczonej na froncie urządzenia. Kolejno 3 kolory dla 3 stopni naładowania.

vape-poland-smok-novo-2c-5Sprzęt wyposażono w zabezpieczenia chroniące nas przed zwarciem lub zbyt długim zaciągnięciem.

Wkłady

Wymienne kartridże z kompatybilnością dla całej rodziny Novo 2 to rzecz oczywista. Tym razem nie pojawią się nowe wersje z oznaczeniem C. Skorzystamy za to z wkładów ze wszystkich poprzedników w serii.

Kolorystyka

vape-poland-smok-novo-2c-6Smok Novo 2C trafia na rynek w 6 wariantach kolorystycznych. Producent odchodzi od wcześniej widywanych wersji rainbow i stab wood, stawiając na bardziej stonowane barwy. Widzimy tutaj klasyki takie jak czarny i szary oraz ciekawszy róż i pomarańcz.

Opakowanie

W pudełku znajdziemy naszego poda, smyczkę oraz kabel C i jeden kartridż o oporności 0,8 ohm. Wygląda na to, że w zestawie nie ma zapasowego wkładu, ale zapewne cena produktu wyrówna tę kwestię.

Podsumowanie

Nowy smok Novo to tak naprawdę ten sam lubiany model. Zmiany nie są tak spore, by mówić o rewolucji w serii. Jeśli jednak lubiliście swoją dwójkę i w jakiś sposób nie macie możliwości z niej korzystać, warto zwrócić uwagę na wersję C.

Więcej na temat nowego produktu od Smoka przeczytacie tutaj.

2 KOMENTARZE

  1. Bateria wystarcza tylko na kilka godzin. Kartridże 0,8 przepalają się bardzo szybko, zwykle po 2-3 dniach lub odpowiedniku 10ml liquidu. Najdłużej kartdridż wytrzymał tydzień. Omijać z daleka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here