Smok Novo 2 – wszystko poprawione

0
25280

Smok Novo – zdobył ogromną popularność i rzeszę fanów z racji swoich kompaktowych rozmiarów i prostoty użytkowania, aczkolwiek nie był pozbawiony wad. Sporo egzemplarzy było wadliwych i sporo wracał na reklamację do sklepów. Nie będąc głuchy na prośby i sugestie swoich klientów Smok wypuścił poprawioną wersję pod nazwą Novo 2.

Urządzenie jest bardzo małe – 88/24/14 mm i w całości wykonane z plastiku. Zasilane jest wbudowanym ogniwem o pojemności 800 mah, co jest prawie podwójną pojemnością względem pierwszej wersji (450 mah) Pojemność kartridża się nie zmieniła i jest to nadal standardowe 2 ml. Jedyne co zmieniono to inny układ otworów doprowadzających powietrze do grzałki, tworzą literę u co znacząco wzmacnia oddanie smaku. Jeśli chodzi o samą baterie całkowicie przemodelowano slot na kartridż eliminując problem zalewana elektroniki. Zmieniono czujnik ciśnieniowy na bardziej dokładny, teraz urządzenie odpala od najlższego zaciągnięcia. Dodano także wskaźnik naładowania baterii sygnalizujący nam stan naładowania 3 kolorami. Warto zaznaczyć, że w nowej wersji kartridże maja 2 oporności – 1 i 1.4 ohm a nie jak dotychczas stałe 1.4 ohm. Zmieniono też całkowicie gamę kolorów

Podsumowując wszystkie wady poprzednika zostały usunięte, więc z czystym sumieniem możecie sobie nabyć Novo 2 i cieszyc się małym, kompaktowym urządzeniem.

Trochę technikaliów:

– materiał plastik

– wymiary 88.3/24.5/14.5 mm

– pojemność kartridża 2 ml

– pojemność baterii 800 mah

– moc maksymalna 25 W

W opakowaniu znajdziemy:

– 1x bateria Smok Novo 2

– 1x pod 1.0 ohm mesh

– 1x mtl pod 1.4 ohm

– kabel usb

– instrukcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here