SMOK Nord C – następca Norda 50W ?

0
2241
vape-poland-smok-nord-c-1

SMOK Nord C to kolejny model w serii. Producent ponownie stawia na grzałki RPM 2 i akumulator o pojemności 1800 mAh. Czy model C zajmie miejsce obecnego Norda 50W ?

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-smok-nord-c-2Cały projekt urządzenia zaznacza, że jest to model nowszy niż wcześniej wspomniany poprzednik. Smok Nord C wygląda futurystycznie, a mi delikatnie przypomina stylistkę modelu RPM 5.

vape-poland-smok-nord-c-3Charakterystyczny dla serii wyświetlacz na bocznej ściance, zawiera informacje o obecnym stanie urządzenia. Dwa przyciski umożliwią nam regulację mocy w zakresie od 5 do 50 W.

Port USB-C umieszczony na samym dole umożliwi szybkie naładowanie sprzętu. Pojemność akumulatora to 1800 mAh. Widać także suwak do regulacji przepływu powietrza, który znajduje się nad wielkim logotypem NORD C.

Grzałki i wkłady

Nowego Norda C zalejemy odgórnie poprzez łamany ustnik. Ta informacja ucieszy wielu, ponieważ jest to obecnie najwygodniejszy sposób uzupełniania płynu, a w serii Nord pojawia się po raz pierwszy. Kartridż pomieściłby 4.5 ml płynu, jednak pamiętajmy o tym, że w UE maksymalna pojemność to 2 ml, więc nie zdziwcie się na widok wkładki TPD.

vape-poland-smok-nord-c-5O grzałkach nie będę się rozpisywał, gdyż RPM 2 to bardzo znana i popularna konstrukcja. Używał ich między innymi IPX 80. Grzałki te są przede wszystkim sprawdzone, a ich dostępność jest duża, więc dostaniemy je w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie.

Kolorystyka

Obszerna gama kolorystyczna składa się z 8 różnych wariantów. Nie można powiedzieć, że nie ma w czym wybierać. Jest ciekawie, a kolory takie jak Pink Purple skłaniają do zakupu.

Podsumowanie

SMOK Nord C to godny następca Norda 50W. Wbudowana bateria o pojemności 1800 mAh wystarczy na zaspokojenie potrzeb większości użytkowników. Oddanie smaku również nikogo nie zawiedzie, w końcu to meshowe grzałki z opornością 0,16. Na pewno jest to model do rozważenia przy zakupie następnego sprzętu. Jeśli nie podoba ci się taka stylistyka, zawsze możesz sięgnąć po wysoko ocenianego Norda 5.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here