SMOK Nfix Mate Kit – dla fanów innych kształtów

0
2858

Smok również lubi nas zasypywać nowościami lecz nie zawsze mają one większy sens by rzucić się na nie z myślą, że jest to obowiązkowy model, który trzeba posiadać. Takim idealnym przykładem jest nowy Nfix Mate, który w skrócie jest modelem Nfix o innym kształcie.

Nfix Mate otrzymał jednak większą baterię, której pojemność wynosi 1100 mAh. Producent twierdzi, że pełne naładowanie starczy na 320 zaciągnięć co daje o 110 wyższy wynik niż zwykły Nfix. Maksymalna moc urządzenia wynosi 25W czyli bez zmian. Nie mogło oczywiście również zabraknąć portu USB-C dzięki któremu naładowanie baterii zajmuje 90 minut.

Nfix Mate jednak wciąż nie jest ogromnych rozmiarów. Wymiary wynoszą 74*46.6*13.6 mm. Na obudowie znajdziemy wyświetlacz OLED o przekątnej 0,69″, którego interfejs ukazuje takie informacje jak moc, oporność grzałki, napięcie akumulatora, liczba zaciągnięć oraz poziom naładowania baterii. Dodatkowo pojawił się malutki przycisk od boku odpowiadający za zmianę mocy.

Do wyboru mamy 8 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Zastosowany standard grzałek na szczęście jest ten sam co w wersji Nfix. Zbiorniki mają pojemność 3 ml i uzupełnianie odbywa się w klasyczny sposób czyli poprzez wyjęcie gumowej uszczelki. W zestawie Nfix Mate znajdziemy dwa rodzaje grzałek, 0.8Ω mtl oraz 0.8Ω mesh. Dodatkowo możemy zakryć ustnik poprzez dołączaną do zestawu silikonową nakładkę… miły gest od Smoka.

Cena jaką zapłacimy za Smok Nfix Mate to 18$ czyli zaledwie 66 zł. Szału co prawda nie ma lecz w takiej cenie mało jest sensownych konkurentów. Porównując z modelem Nfix to tak naprawdę wielkich różnic nie ma prócz samego wyglądu oraz baterii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here