SMOK Igee A1 – bez fajerwerków

0
3610

SMOK Igee A1 to najnowsze urządzenie właśnie od tej firmy, urządzenie jest kolejnym PODem, który raczej nie zawojuje rynku, tak czy inaczej sprawdźmy co urządzenie ma do zaoferowania.

Specyfikacja 

Jak widzimy, urządzenie jak przystało na PODa, nie będzie dużych rozmiarów, kompaktowe rozmiary to na pewno plus, niestety urządzenie w mojej opinii posiada, małą baterię, 650 mah nie jest wybitnym wynikiem, tym bardziej że na rynku są, podobne urządzenia z baterią np. 1000 mAh co zdecydowanie wydłuża, możliwości korzystania ze sprzętu.

Kolorystyka 

SMOK Igee A1 dostępny będzie w sześciu wersjach kolorystycznych. Taki zestaw kolorystyczny gwarantuję to, że każdy spokojnie znajdzie coś dla siebie.

Budowa

POD będzie na gotowe kartridże a w zasadzie, to na jeden typ kartridża, jakim jest, ten zbudowany na siatce meshowej o oporności 0.9. Sam kartridż będzie, posiadał górny system zalewania, oznacza to, że będziemy musieli, ściągnąć ustnik, a wtedy naszym oczom ukarzę się miejsce do zalewania liquidu. Sprzęt działa tylko i wyłącznie w systemie auto zaciągu.

Podsumowanie 

SMOK Igee A1 nie jest sprzętem innowacyjnym, nie wprowadza żadnych zmian, których wcześniej już byśmy nie widzieli. Górny system zalewania już dawno temu występował na rynku, dodatkowo jak już wspominałem bateria, która została tutaj zastosowana, jest zdecydowanie za mała. Urządzenie pewnie znajdzie swoich odbiorców, jednak myślę, że odbiór nie będzie spektakularny, gdyż rynek aktualnie zalewa masa lepszych urządzeń tego typu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here