SMOK Fetch Pro – POD-MOD idealny ?

4
10076

SMOK Fetch Pro to już kolejny podo-mod w ofercie vapingowego giganta z Hong Kongu. Urzeka prostotą designu jak i samego użytkowania. Wapowanie z tym maluchem staje się czystą przyjemnością. Przyjrzyjmy się zatem, co Fetch Pro ma nam do zaoferowania.

Zacznijmy od technikaliów – Fetch Pro podaje moc w zakresie 5-80W, zakres rezystancji 0.1-2.5Ω, może być ładowany prądem o natężeniu 2A. Jako pierwszy pod-mod SMOKa posiada on USB typu C co jest ogromnym plusem. Urządzenie jest zgrabne i nieduże, jego wymiary to 93.5 x 46 x 22mm. Zasilany jest jednym ogniwem 18650.

Na wyświetlaczu TFT 0.96″ znalazło się miejsce na najważniejsze informacje – oczywiście standardowo moc podawana na zespół grzewczy, napięcie w czasie rzeczywistym, oporność grzałki, stan naładowania akumulatora, liczbe zaciągnięć oraz czas trwania ostatniego z nich. Interfejs możemy spersonalizować wybierając jeden z 6 dostępnych kolorów. Pod wyświetlaczem znajdują się przyciski „+” i „-„. Nad nim zaś mamy jeden z dwóch ogromnych jak na takie urządzenie przelot powietrza.

W zestawie otrzymujemy dwa kartridże – pierwszy z nich do zespołów grzewczych RPM, drugi, do znanej już serii grzałek RGC. Oby dwa kartridże mają zamontowany regulator przepływu powietrza. Pojemność obu to standardowe 2ml (TPD). Warto wspomnieć o ustniku, który jest wymienny i można zastąpić go własnym ustnikiem 510. Chcąc uzupełnić kartridż musimy niestety wyjąć go z urządzenia. Kartridż jest trzymany w miejscu przez 4 magnesy neodymowe.

Fetch Pro wyróżnia się przede wszystkim designem – bardzo nowoczesna i ergonomiczna bryła zapewnia wysoki komfort użytkowania, jest też przyjemny w dotyku. Połyskujący lakier dodaje uroku. Przycisk „FIRE” znajdujący się na boku urządzenia zajmuję prawie 3/4 jego powierzchni, zawsze łatwo go znaleźć, niezależnie jak trzymamy urządzenie. Całość jest wykonana z metalu.

Na ogromną pochwałę zasługuję zespół grzewczy RGC Conical Mesh 0.17Ω, czyli collabo SMOKa i OFRF – chmura jest gęsta i obfita, smak oddany dobrze i na poziomie. Oczywiście bazy RBA również są dostępne – do kupienia oddzielnie.

Do wyboru mamy 6 wariantów kolorystycznych:

Podsumowując –
SMOK Fetch Pro jest idealny dla waperów którzy szukają małego urządzenia które będzie sprawować się porównywalnie z klasycznym zestaw box + atomizer, ale w o wiele mniejszej formie. Jest prosty w obsłudze, nawet dla kogoś, kto spotyka się z e-papierosem po raz pierwszy nie powinna sprawiać problemów. Świetny „daily-vape” dla początkujących jak i zaawansowanych waperów.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here