Digiflavor Siren MTL RTA V4- smaczek dla fanów MTL?

1
2604

Firma Digiflavor zasłynęła znaną wszystkim serią parowników Drop. Najświeższy atomizer z tej serii był nawet przez nas opisywany tutaj. Seria Siren może nie zdobyła takiej popularności, jednak zyskała swoje własne grono fanów. Atomizer Digiflavor Siren MTL RTA V4 jest najnowszą odsłoną z tej serii.

Specyfikacja:

Materiał: Stal nierdzewna
Pojemność: 2.0ml
Średnica: 22mm
Wysokość: 51mm
Waga: 50g

 

Kolorystyka:

 

Tutaj bez szaleństw, do wyboru mamy 4 kolory: czarny, srebrny, gunmetal i rainbow. Dla mnie to nie problem, ale dla niektórych brak większej różnorodności może być minusem.

 

Budowa:

Atomizer jest bardzo krótki, co powinno przełożyć się na jakość oddawanego smaku, oczywiście na plus. Drip tip klasyczny dla MTL- wąski i podłużny. Jeżeli nie będzie Wam odpowiadał żaden z załączonych przez producenta; możecie włożyć tam swój, w standardzie 510. Zbiornik uzupełniany od góry- rozwiązanie znane i lubiane przez wszystkich.

 

Baza jest klasyczna, na jedną grzałkę, bardzo prosta; także nie powinno być niespodzianek przy instalacji. Szkoda tylko, że baza „wymusza” montowanie grzałek kręconych w jedną stronę, zwróćcie na to uwagę przy ich montażu. Warto też dodać, że producent zaleca stosowanie grzałek pomiędzy 2mm, a 2,5mm.

 

Dodatkowo warto dodać, że airflow jest praktycznie niewidoczny z zewnątrz, ciekawe rozwiązanie. Regulujemy go za pomocą pierścienia umieszczonego na parowniku. Teraz po krótce o przedziałce- im większe odległości między kreskami, tym więcej powietrza dostaje się do parownika, a kropka określa nam „miejsce”, w którym się aktualnie znajdujemy- proste i efektowne rozwiązanie. Minimalistyczny „look”? To lubię!

 

W pudełku:

1 x Siren MTL RTA V4
4 x Wata
4 x DIY grzałki MTL
1 x Zapasowy Drip Tip 510
1 x Zestaw akcesoriów
2 x Zapasowe śrubki

Zawsze mnie cieszy widok czegoś „ekstra”, im więcej grzałek i waty, tym lepiej!

 

Podsumowanie:

 

Digiflavor Siren MTL RTA V4 to ciekawy parownik, z dużym potencjałem. Zgarnia bardzo pozytywne opinie w recenzjach i myślę, że warto się nim zainteresować. Każdy ma własne preferencje, nie jest to parownik dla wszystkich. Niektórych może martwić fakt, że ma tylko 2ml pojemności, jednak przy wapowaniu stylem MTL nie jest to wcale tak mało i nie będziecie „co chwilę” uzupełniać zbiornika.

Więcej na temat tego parownika znajdziecie tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Mam urządzenie tej serii. Jest to mój pierwszy e-papieros. Upadł mi na podłogę i nie działa.. co mogło się zepsuć/zablokować? Jak go uratować?? :((

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here