Shapes Of Vape – recenzja

1
2692
Shapes Of Vape

Dzięki uprzejmości Elite Lab możemy poczuć powiew czasów sprzed akcyzy, a to za sprawą całkiem nowej linii shortfilli jaką jest Shapes of Vape. Premix w standardowej formie 40 ml do rozmieszania na 60ml. Stare dobre czasy, ale sprawdźmy jak wypadają w obecnych czasach pod względem smaku.

Grape Ape

Jest to połączenie winogrona z jabłkiem. Wybór padł jako pierwszy na to ze względu, że rzadko kiedy można spotkać interesujące połączenie jabłka. W zapachu czuć kwaśne owoce z dużą dozą winogrona. Natomiast w smaku jest to przyjemne, stonowane połączenie. Ogromny plus za nieprzesłodzenie tego płynu. Zdecydowanie na plus taka mieszanka.

Lemonade

Po prostu lemoniada. W zapachu czuć połączenie różnych cytrusów w dość dużej ilości. W smaku z kolei wyraźnie czuć cytrynę. Na wdechu jest to słodka cytryna, ale pozostawia w ustach delikatnie kwaśny posmak. Osobiście wyczuwam bardzo dyskretny ice w tym płynie, co powoduje, że smak ten nie znudzi się zbyt szybko.

Fruit Dream

Świetny miks truskawki z czarną porzeczką. W zapachu króluje czarna porzeczka, ale w smaku rządzi truskawka. Kolejny plus za niezbyt dużą ilość słodkości. Jest słodki, ale nie przesłodzony. Można powiedzieć, że jest w sam raz. Truskawka nie jest chemiczna, a porzeczka stanowi świetny dodatek. Płyn lekki i przyjemny.

Shapes Of Vape

Bubble Red

Czerwona guma balonowa. W zapachu i w smaku 100% odwzorowana. Bardzo podobny smak do serii Xtreme Longfill tego samego producenta. Słodka, podobna do popularnej gumy do żucia. W sam raz dla kogoś, komu znudziły się owocowe smaki. Ogromny plus za to, że mimo słodkości nie niszczy waty w grzałce w trybie ekstremalnym.

Shapes Of Vape

Orbit Millions

Słodka, zielona mięta. W zapachu po prostu mięta, bo taka ma być. W smaku powiedziałabym, że ewidentnie wyczuwam miętę pieprzową. Jest delikatnie słodka, chłodna i w pewnym sensie ostra. Dla fanów mięt jest to premix, który koniecznie powinni spróbować.

 

Podsumowanie

Miły powrót do czasów sprzed akcyzy. Ogromnym plusem jest wygoda, ponieważ mniej mieszania. Obecne płyny – longfille powinny odstać po zmieszaniu, a jednak shortfill jest płynem typu „shake and vape” czyli wystarczy wymieszać i jest gotowy do użytku.
Premixy Shapes Of Vape jest serią trzynastu, mocno wyczuwalnych smaków. Nie mają chemicznych posmaków, nie są przesłodzone i raczej każdy koneser powinien w tej kolekcji znaleźć smak odpowiadający jego kubkom smakowym.

Wyżej opisane wrażenia są moimi opiniami. Pamiętajcie, że Wasze mogą się różnić. 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here