Scary Juice od Lavo Labs

0
3787
scary juice premix

Lavo Labs zaprezentowało swoją najnowszą linię premixów – Scary Juice! Proponowane przez nich płyny rozlewane są w butelki typu Gorilla o pojemności 60 mililitrów. Co skrywa się w 50 mililitrach premixu? Scary Juice to owocowa seria, która dostępna będzie w przystępnej cenie – 19,90 PLN. Producent na stronie produktu (scaryjuice.pl) zamieścił pomocne informację dotyczące płynów:

Dodaj bazę – dla zachowania najlepszych walorów smakowych premixów z serii Scary Juice dodaj 10 ml bazy o wybranym stężeniu nikotyny. Nierozcieńczony premix może być zbyt intensywny w smaku.

Ilość nikotyny – Dodając 10ml bazy nikotynowej o mocy 6mg/ml uzyskasz premix o mocy 1mg/ml. Dodając 10ml bazy nikotynowej o mocy 12mg/ml uzyskasz premix o mocy 2mg/ml. Dodając 10ml bazy nikotynowej o mocy 18mg/ml uzyskasz premix o mocy 3mg/ml.

Shake & Vape – Scary Juice to premixy typu Shake & Vape czyli nadają się do użycia bezpośrednio po dodaniu bazy!

project image

Scary Juice Olly to zwariowana mieszanka aloesu, pomelo i owocu acai! Całość delikatnie podrasowana białą truskawką! Aromaty dobrane do siebie w sposób przemyślany i staranny, dzięki czemu masz gwarancję, że Olly może stać się Twoim daily juice’m!
project image
Scary Juice Bob to połaczenie rubinowej lemoniady z maliną i grejpfruitem… Bob skrywa w sobie słodycz, która na długo pozostanie w Twojej pamięci!

project image

Scary Juice Pitch to istnie szampańskie połączenie! Mix brzoskwini z owocem acai plus… Szampan! Całość odpowiednio dosłodzona i w efekcie otrzymujemy przepyszny premix!

project image

Scary Juice Net to porzeczkowo-nektarynkowy mix z dodatkiem maliny! W tle pojawia się szampan i delikatny słodzik!

project image

Scary Juice Kriss to z kolei panna cotta z dodatkiem pomarańczy i kokosanek! Spróbujesz i się zakochasz!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here