REULEAUX RX G – Design z przyszłości.

0
193

REULEAUX RX G wprowadza gatunek cyberpunk do wyglądu swoich urządzeń nadając im  mocnych linii oraz używając wspaniałej luminacji.

To właśnie ten czas, aby zapoznać Cię z najodważniejszym i inspirowanym nowoczesną technologią, cyberpunkowym projektem REULEAUX RX G. Możliwości modyfikacji obejmują również zmianę obudowy baterii dla różnych wariantów.

REULEAUX RX G

Przełomowa technologia AST

Wykorzystując super austenityczną stal nierdzewną (stal AST) jako materiał grzałki, tworzy nową technologię stając się przyszłością wapowania. Z pewnością umożliwią wyciągnąć niewyobrażalne ilości smaku zawartej w bardzo gęstej chmurce. Materiał ten również charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością więc to kolejny z wielu plusów.

Technologia AI REULEAUX RX G dla Lepszego jutra

Dzięki technologii sztucznej inteligencji REULEAUX RX G może automatycznie dopasować najlepszą moc zgodnie z rezystancją grzałki lub zapisać zwykłe ustawienia. Po prostu weź złóż wszystko zalej skręć odczekaj i śmiało używaj REULEAUX RX G zadba o to byś był zadowolony. Zasilany pojedynczą baterią zewnętrzną 18650, REULEAUX RX G mod może zapewnić stałą moc wyjściową od 1 do 100 W. Dzięki szybkiemu ładowaniu USB typu C i 2A, urządzenie może bardzo szybko się naładować, aby zapewnić Ci zasilanie i powrót do działania. Szczególnie pomocne, gdy zewnętrza ładowarka została w domu a Ty wybrałeś się na szybką wycieczkę po za miasto.

Nowa twarz, nowa gwiazda

Z 0,96-calowym, żywym, kolorowym ekranem, prosty i łatwy w obsłudze interfejs pozwoli Ci nawigować po potężnym zestawie funkcji. Dostępne są trzy kolory motywu ekranu dla twojego urządzenia. Przyciski tutaj producent bardzo się postarał niesamowita dbałość o szczegóły specjalne projekty dla przycisku sprężynowego ognia, przycisku blokady i ukrytego przycisku regulacyjnego. Przyciski stają się kluczowymi elementami są wręcz idealnie wpasowane.

Zupełnie nowe grzałki WX

Najnowsza grzałka serii WX wykonana jest z materiałów ze stali AST. Oparta na technologii AST Tech zapewni Ci różne wrażenia z vapingu i wspaniały smak.

Specyfikacje REULEAUX RX G

Rozmiar: 39,6 * 27,4 * 139,4 mm
Waga (bez ogniw): 206g
Typ baterii: 1*18650 (brak w zestawie)
Moc wyjściowa: 1-100 W
Pojemność zbiornika: 4,7 ml
Zakres rezystancji: 0,1-3,0 Ω
Ekran: kolorowy wyświetlacz o przekątnej 0.96 cala
Prąd ładowania: 5V/2A (USB-C)
REULEAUX RX G
Sami porównajcie jak duże zmiany zaszły względem ich poprzednich urządzeń 
Urządzeniu można również przyjrzeć się na stronie 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here